Art Dixhital nga Hollow - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Art Dixhital nga Hollow

Art Dixhital nga Hollow

· 8 · 203

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-02-2011, 19:46:30
Ca piktura te mija:


« Editimi i fundit: 12-05-2020, 13:16:45 nga M A X »

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-02-2011, 20:04:53
Like Hollow pervec asaj te Cilit

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 18-02-2011, 23:44:17
Ca piktura te mija:


Fantastike... :) e per syrin tim sidomos dy te mesipermet. :)
Welldone U !!! :)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-02-2011, 23:47:29
@Hollow
Ti qenke artist mer plak :)
Fantastike te gjitha. Me cfare i ke punuar?
Gjithsesi mendoj se arti yt meriton nje teme me vete.
Dhe nje pyetje: me lejon t'i postoj te Galeria Shqiptare - Galsh.com?

 • Postime: 194
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 19-02-2011, 01:04:12
Të papara pikturat!
Komplimente!

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-02-2011, 18:53:12
lol Shej ... Cilin as une nuk e kam qejf, po si tip pop 'icon' shqiptare qe eshte pse jo me i bo noi tribut te vockel. gjithashtu flm dreamm & girl89 :)
@MAX Artist eshte shume fjale e madhe mer plak. Kto i kam bere me Corel Painter (software me optimal qe imiton traditional media, besoj se je i njohur me te) pastaj color corrections/texturat ne Photoshop.
Sa per ti postu ke Galsh bujrum boj ca t'dush :) bile pervec ktyre ke me shumice ke blogu im pers. http://hollowcaust.tumblr.com/

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-11-2011, 23:26:30
wawwwwwwwwwwwww kryevepra ...pervec Ciljetes  :P
« Editimi i fundit: 12-05-2020, 13:17:46 nga M A X »

Temat e fundit