Art Dixhital - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Art Dixhital

Art Dixhital

· 9 · 1664

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-10-2010, 00:23:05
Disa foto te punuara me me programe kompjuterike. Seria e ketyre fotografive quhet "Femrat robotike".
 

 

 

 

 


« Editimi i fundit: 12-05-2020, 13:22:46 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-02-2011, 15:17:33

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-02-2011, 15:17:51

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-02-2011, 15:18:12

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-02-2011, 15:18:30

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-02-2011, 15:18:50

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 17-02-2011, 15:19:05

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 17-02-2011, 16:38:53
Bukur

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 12-05-2020, 13:21:17
Foto artistike duke perdorur efektet e drites.

 
  

Temat e fundit