Avatare per anetaret e ZERIYT. - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Avatare per anetaret e ZERIYT.

Avatare per anetaret e ZERIYT.

· 288 · 18364

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

ne: 18-06-2005, 01:30:52
MAX :ppppppppppppppppppp ppppppppppppppp

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 18-06-2005, 02:15:19 nga Solist »
Avatare

Nisur nga M A XRubrika Café Zerion ツ

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#1 ne: 18-06-2005, 01:50:04
Per veten Time.  :P
[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#2 ne: 18-06-2005, 02:05:03
 :P Kjo eshte ca me e madhe per arsyen se 70 pxel dilte shume e vogel. Duhet me i rrit icik avataret.  :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#3 ne: 18-06-2005, 02:13:08
Maestro.  :P Me foto te Mario Lanzes.[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#4 ne: 18-06-2005, 02:14:52
Mirepriten kerkesa per avatare. Mundesisht postoni edhe foton qe doni si te tille. Perndryshe do mundohem te jem kreativ.

 :P

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 18-06-2005, 02:22:48
................... ................... ................... ..........

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#6 ne: 18-06-2005, 02:22:50
E fundit per sot.
AKUS.  :P


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 18-06-2005, 02:25:03
une e para.............  :P

hajde nejher solist me bej nje mua................ ....plz :D lol

shume te bukura ato qe ke berur  :)

pershendetje AND THANKS  in advance lol

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#8 ne: 18-06-2005, 02:33:13
Meqe ishe e para...e bona nji shpejt si per 3 te notes.

Naten e mire.  :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 18-06-2005, 09:43:35
O solisto po ja ban e nje Enes re :D

 • Postime: 847
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 18-06-2005, 09:47:01
Mirepriten kerkesa per avatare. Mundesisht postoni edhe foton qe doni si te tille. Perndryshe do mundohem te jem kreativ.

Plako meqë ishte llafi për krijim avantarësh.Shiko mendo dhe për Mikin një,e dua të veçantë si vetja :D

loool

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#11 ne: 18-06-2005, 10:59:42
O solisto po ja ban e nje Enes re :D

Nje ku e ke.

Do e bej edhe per Mikin.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#12 ne: 18-06-2005, 11:08:36
Miki

Nqs do foto tjeter me posto foton qe do. Kjo vlen per te gjithe.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 18-06-2005, 12:18:27
Maestro.  :P Me foto te Mario Lanzes.Lol

Sa pare te bo nji avatar ty mer? ke fillu pune ilegale e?  :P

Mos boj mo free tani. ec ekonomi tregu. LOL

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#14 ne: 18-06-2005, 12:56:59
Perdore ere nja 2 dit te pakten se su lodha kot.  :@

Kjo per Tironce mistrece

[attachment[/attachment]

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 18-06-2005, 13:17:53
Ta prish une ty?! 3 dite per hatrin tat.  :P

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-06-2005, 13:45:46
Nje ku e ke.

Do e bej edhe per Mikin.


RRofsh :-*


opsss harrova une si do puthjet virtuale ti :D

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 18-06-2005, 14:55:25
Meqe ishe e para...e bona nji shpejt si per 3 te notes.


thanks, thanks solist..

por the e bera si per shpejt se isha e para...me duket se e kishe kuptimin qe do me beje dhe nje mevone   :P ha ha

anyway...shume faliminderit per ate :D  :lule

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 18-06-2005, 15:42:01
Solist,ka mundesi te me tregosh si behet zvogelimi i avatarit deri ne 100 px se s'po mund ta bej dot. :(
Nese ka mundesi ta shkruani teorikisht ketu.

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#19 ne: 19-06-2005, 00:39:19
Me thuj ca programi perdor. Programe te ndryshme kane menyre te ndryshme zvogelimi.

 • Postime: 847
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 19-06-2005, 07:54:23
Miki
Nqs do foto tjeter me posto foton qe do. Kjo vlen per te gjithe.

 :O

çar asht ky "leshatori" mer amon  ^o) loool

Unë thashë të veçantë por jo kshu fare...i "humbur" lool

Hajde bëje dhe një provë tjetër ishallah e qëllon kësaj rradhe :D (nqs nuk e arrin,do më detyrosh të të jap ndonjë ide se qenke nji çik dobët nga ky aspekt)...loool

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#21 ne: 19-06-2005, 11:34:17
Un s'ti di gustot ty mer figure. Ai leshatori eshte Tom Cruise tek SAMURAI I FUNDIT. :P

Nejse shife kete:

Po ste pelqeu me posto na i foto vet pra.  ^o)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#22 ne: 19-06-2005, 11:53:35
Nji tentative ndryshe. :p


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#23 ne: 19-06-2005, 11:56:31
E njejta GIF por me permasa avatareske.  :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#24 ne: 19-06-2005, 12:47:56
Banner ...Illuminati.  :P

[attachment[/attachment]

Temat e fundit