Designer contemporain... - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Designer contemporain...

Designer contemporain...

· 2 · 921

  • Postime: 173
  • Karma: +9/-7
  • Gjinia: Femer

ne: 19-09-2010, 13:12:48
Artet moderne.
Nuk e di sa nga ju jan te interesuar nga ky lloj arti, por mua ka filluar te me terheqin vemendjen idete fantastike te artisteve "contemporain" ( me falni nuk po di ta them ne shqip).
Le te hedhim ne kete disa punime te ketij lloj arti.

  • Postime: 173
  • Karma: +9/-7
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 19-09-2010, 13:15:02
design Dror Bershetrit,2009

Temat e fundit