Imazhe per ZERI YT - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Imazhe per ZERI YT

Imazhe per ZERI YT

· 16 · 2687

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

ne: 25-10-2005, 16:57:37
IMAZHE PER ZERI YT*


[attachment[/attachment]

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#1 ne: 25-10-2005, 17:00:22
Tjeter....

[attachment[/attachment]

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#2 ne: 25-10-2005, 17:02:11
Tjeter....

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#3 ne: 25-10-2005, 17:03:09
Tjeter....

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#4 ne: 25-10-2005, 17:04:34
Tjeter....

[attachment[/attachment]

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 31-10-2005, 15:47:35
................... ................... .

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 31-10-2005, 17:25:52
.......................................
.......................................

Une preferoj kete por sipas munesise qe te zmadhohet vetem pakez.
tjerat nuk vlejn, re prishin imazhin qe ruan zeri yt !

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 17-11-2005, 08:31:40
Ja dhe nje tjeter po sdi se kush antar e ka ber ne Galeria e gjeta.

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#8 ne: 12-12-2005, 21:52:28

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#9 ne: 12-12-2005, 21:54:27

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#10 ne: 12-12-2005, 21:54:44

 • Postime: 929
 • Karma: +2/-2

#11 ne: 17-01-2006, 13:34:46
te tjera.............

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 08-07-2006, 13:38:51
Une mendoje se ky eshte me i pelqyeri;

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 09-07-2006, 09:05:45
Tjetër....
Kjo qenka shume e bukur  :)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 11-07-2006, 03:50:45
Nuk shoh gje...

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 17-07-2006, 17:42:26
Zeri yt
2004-2006 !

Temat e fundit