×

Metroja e Stokohlmit si galeri arti

Metroja e Stokohlmit si galeri arti

· 2 · 140

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 12-05-2020, 13:09:37
 

Ne kryeqytetin e Suedise, Stockohlm, stacionet e metrose jane gjithashtu dhe galeri arti qe permbajne veprat artistike me te gjata e me te vecanta ne bote. Fotografi David Altrath duke shfrytzuar kohen e pandemise, gjate te ciles stacionet ishin te zbrazta nga njerzit, ka arritur te beje keto fotografi mahnitese.

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 12-05-2020, 13:10:15