×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 12-05-2020, 13:10:15 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-05-2020, 13:09:37 »

 

Ne kryeqytetin e Suedise, Stockohlm, stacionet e metrose jane gjithashtu dhe galeri arti qe permbajne veprat artistike me te gjata e me te vecanta ne bote. Fotografi David Altrath duke shfrytzuar kohen e pandemise, gjate te ciles stacionet ishin te zbrazta nga njerzit, ka arritur te beje keto fotografi mahnitese.