Pamje fantastike ... - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pamje fantastike ...

Pamje fantastike ...

· 57 · 8078

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 19-08-2005, 06:45:09
Keto jane pamje natyrore jo origjinale por figurative...

ja kjo teletubyyyy!!!

[attachment[/attachment]

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 19-08-2005, 06:45:59
po kjo kafke..

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-08-2005, 06:47:31
 a nuk eshte ishull???l

[attachment[/attachment]

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 19-08-2005, 06:48:48
mali ne forme maceje

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 19-08-2005, 06:50:13
forme tjeter, 'delikate'.... :-[

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 19-08-2005, 06:52:28
edhe ky trup femre...

[attachment[/attachment]

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 19-08-2005, 06:54:08
kjo eshte fytyre njeriu

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 19-08-2005, 06:55:43
zemer.............. .

[attachment[/attachment]

 • Postime: 206
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 19-08-2005, 08:54:45
mua me pelqen shum kjo si pamje edhe se nuk asht reale  :P

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 19-08-2005, 09:13:14
ehe, shume e bukur :)

 • Postime: 206
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 19-08-2005, 18:04:23
flm isra ja edhe nje foto nga shqiperia

[attachment[/attachment]

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 22-08-2005, 04:14:33
perle e verte embla, une vdes per sunset.... :lule

 • Postime: 445
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 22-08-2005, 04:25:36


Here's the kind of sunset i like!

 • Postime: 445
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 22-08-2005, 04:33:14

 • Postime: 445
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 22-08-2005, 04:35:38

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 22-08-2005, 05:28:54
PRSH tweet!

Shume i bukur perendimi qe na ke sjelle, vertet enderrimtar.
Po vec njeren pashe , te paren, dy te tjerat s' hapen.. :(

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#16 ne: 22-08-2005, 12:51:44
Po vendos dhe une disa pamje natyrore :-[.
Emrin e secilit vend ne foto, mund ta gjeni te shkruajtur poshte fotos se vendosur :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#17 ne: 22-08-2005, 12:53:28
................... :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#18 ne: 22-08-2005, 12:55:11
.......... :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#19 ne: 22-08-2005, 12:57:17
Keto jane te fundit per sot :P
Heres tjeter do te sjell dhe disa pamje nga Digital Art :X

 • Postime: 370
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 23-08-2005, 04:40:59
fantastike fare, rrofsh qe na i solle :puth

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 23-08-2005, 05:09:54
Ketu ka plot foto te tilla me mrekulli natyrore http://www.zeriyt.com/galeria/thumbnails.php?album=13

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#22 ne: 23-08-2005, 15:27:09
Isra, faleminderit! :)
Shpresoj te pelqejne dhe keto qe do vendos me poshte :-[

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#23 ne: 23-08-2005, 15:29:30
........... :love:

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#24 ne: 23-08-2005, 15:31:53
........... :X

Temat e fundit