Pikturat e Roberto Gammone - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pikturat e Roberto Gammone

Pikturat e Roberto Gammone

· 4 · 424

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-03-2021, 09:24:56
 

Roberto Gammone eshte nje piktor i ri italian qe ben portrete ne vaj. Ajo qe me beri përshtypje eshte fakti se ka bere piktura shume te mrekullueshme te familjes Kastrioti.
Me shumë mund te gjeni ne profilin e tij ne IG
https://instagram.com/robertogammone

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-03-2021, 09:27:56
Kjo eshte Donika Kastrioti, gruaja e Gjergj Kastriotit. Duket se piktori eshte frymëzuar nga fytyra e Emilia Clarke.
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-03-2021, 09:28:15
Gjergj Kastrioti
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-03-2021, 09:28:41
Gjon Kastrioti II, i biri i Skënderbeut
 

Temat e fundit