Terenci - 3D - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Terenci - 3D

Terenci - 3D

· 5 · 8316

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-11-2006, 09:49:38
Këtu do vendos fotot qe po punoj ne 3d.
PIONEER CDJ-1000 MK2


 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 10-11-2006, 09:52:12
Virtual Interior - Pamje 3d


Ne perpunim.

vazhdon...

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 23-11-2006, 17:59:27
Bukur Terenc por kujdes ne prapavijen jashte dhe ndriqimin!

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-11-2006, 18:03:12
Nje nga punimet e mija AC 10 & Art LantisR

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-04-2007, 16:25:38
Flamuri shqiptar.

Temat e fundit