Fotot e fundit nga gjithesia.. - Astronomi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fotot e fundit nga gjithesia..

Fotot e fundit nga gjithesia..

· 4 · 3993

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

ne: 16-04-2008, 20:11:18
Spiralgalaxie NGC 5907 ne yjesine e Dragoit
 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-06-2008, 14:40:03
Nje meteorit


 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 16-07-2008, 18:39:20
Steriokamera e sondes hapesinore europiane "Mars Express", ka dërguar se fundmi foto nga planeti i kuq ( Marsi)

Ne foto duken humnerat e vete planetit.
Perfaqsues te ESA-s ne Paris  njoftojne se, rajoni ne foto është një burim qe pretendohej për pranine e dikurshme te ujit ne këtë planet.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 18-11-2008, 12:36:28
NASA ka bere bere publike pak dite me pare nje fotografi te henes, e cila eshte realizuar ne vitin 1966Temat e fundit