Gjithshka rreth Universit ne Universalb.com - Astronomi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjithshka rreth Universit ne Universalb.com

Gjithshka rreth Universit ne Universalb.com

· 3 · 1399

  • Postime: 98
  • Karma: +0/-0

ne: 18-11-2010, 23:48:41
Gjithshka rreth Universit  mund ta gjeni tek

http://www.universalb.com

Clubi/Organizata Universalb


Gjithashtu njoftoj te gjith ato qe kan deshire te bashkohen
me ne, te na kontaktojn.
Duke par qe Zeriyt ka shume djem dhe vajza qe jan te shkathet ne fizik, do ju lutesha te mernit pjese ne bisedime, nderrime ekuacionesh apo ushtrimesh

Flm Stafi UniversAlb & Zeriyt« Editimi i fundit: 25-11-2010, 01:01:15 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-11-2010, 01:02:16
Ky eshte nje projekt shume per t'u pershendetur. Me ne fund dhe nje faqe shqiptare me vlere qe ia vlen te vizitohet.

  • Postime: 98
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 25-11-2010, 07:20:16
thx olti

Temat e fundit