×

Nje rrezik i kanoset Tokes!

Nje rrezik i kanoset Tokes!

· 30 · 12545

  • Postime: 151
  • Gjinia: Mashkull
Hollow
#25 ne: 15-12-2010, 02:19:31
Do zoti (zoti?) vjen per ta kerkuar vllai me i madh edhe ti bjere Tokes per inat kur mos ta gjeje. Do vdesim qe do vdesim, te pakten te kemi shancin te vdesim si dinosauret se kshu eshte e merzitshme me gjithe produktet e reja kozmetike qe nuk i bien nder mend per ato kozmotike. Ka lezet dhe pak terbim ne realitet se u ngopa me filma gjithandej.  :D

Tool-Ænima
melush rama
#26 ne: 15-12-2010, 10:01:05
ju lutem mos u qeroditni me kto komente pa lidhje.shkatrrimi i tokes nuk do te ndodh kurr ashtu mendoj une.qdo gje qe ka kriju allahu ne kete bote eshte perfeke.shetitni neper bot dhe zbuloni mrekullit e kesaj bote qe i ka kriju allahu.ama njerzimi ku e ka prek natyren veq e ka shkatrru

  • Postime: 29
  • Gjinia: Mashkull
lphalo
#27 ne: 15-12-2010, 15:00:26
aiii  eshte e vertet qe ekziston ky apofis por shkalla e rrezikut   sa muj e di une nuk eshte 1:25  ,, eshte 1 me 10 000 me doket , nese e kam kuptuar  mire, por apet si apet ekzistojne raketat nukleare qe e bejne kete komet
guraleca ....

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#28 ne: 20-02-2013, 10:44:30
Do zoti (zoti?) vjen per ta kerkuar vllai me i madh edhe ti bjere Tokes per inat kur mos ta gjeje. Do vdesim qe do vdesim, te pakten te kemi shancin te vdesim si dinosauret se kshu eshte e merzitshme me gjithe produktet e reja kozmetike qe nuk i bien nder mend per ato kozmotike. Ka lezet dhe pak terbim ne realitet se u ngopa me filma gjithandej.  :D

Tool-Ænima

lool

  • Postime: 12743
Mishel...............
#29 ne: 20-02-2013, 13:34:35
Dhe hic asgje...vetem fjale dhe panik ne tym
 

Fusha magnetike e Tokës është dobësuar

Nisur nga InfoZRubrika Shkenca

Postimi i fundit 25-05-2020, 12:52:13
nga InfoZ
Si eshte forma e Tokes?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 03-04-2020, 00:05:34
nga M A X
Nje asteroid me diameter 500m do te kaloje prane tokes te premten

Nisur nga M A XRubrika Astronomi

Postimi i fundit 11-01-2020, 20:15:27
nga Ωμέγα
Tokes po i mbaron toka

Nisur nga M A XRubrika Gjeografia Fizike

Postimi i fundit 19-12-2019, 21:41:58
nga Ramiz
Shqiperia ne Eurovision 2019 me Jonida Maliqi - "Ktheju Tokës"

Nisur nga M A XRubrika Muzika

Postimi i fundit 19-05-2019, 12:05:36
nga Gjumashi