Nje rrezik i kanoset Tokes! - 2 - Astronomi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje rrezik i kanoset Tokes!

Nje rrezik i kanoset Tokes!

· 30 · 13035

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 15-12-2010, 02:19:31
Do zoti (zoti?) vjen per ta kerkuar vllai me i madh edhe ti bjere Tokes per inat kur mos ta gjeje. Do vdesim qe do vdesim, te pakten te kemi shancin te vdesim si dinosauret se kshu eshte e merzitshme me gjithe produktet e reja kozmetike qe nuk i bien nder mend per ato kozmotike. Ka lezet dhe pak terbim ne realitet se u ngopa me filma gjithandej.  :D

Tool-Ænima

#26 ne: 15-12-2010, 10:01:05
ju lutem mos u qeroditni me kto komente pa lidhje.shkatrrimi i tokes nuk do te ndodh kurr ashtu mendoj une.qdo gje qe ka kriju allahu ne kete bote eshte perfeke.shetitni neper bot dhe zbuloni mrekullit e kesaj bote qe i ka kriju allahu.ama njerzimi ku e ka prek natyren veq e ka shkatrru

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 15-12-2010, 15:00:26
aiii  eshte e vertet qe ekziston ky apofis por shkalla e rrezikut   sa muj e di une nuk eshte 1:25  ,, eshte 1 me 10 000 me doket , nese e kam kuptuar  mire, por apet si apet ekzistojne raketat nukleare qe e bejne kete komet
guraleca ....

 • Postime: 12364
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 20-02-2013, 10:44:30
Do zoti (zoti?) vjen per ta kerkuar vllai me i madh edhe ti bjere Tokes per inat kur mos ta gjeje. Do vdesim qe do vdesim, te pakten te kemi shancin te vdesim si dinosauret se kshu eshte e merzitshme me gjithe produktet e reja kozmetike qe nuk i bien nder mend per ato kozmotike. Ka lezet dhe pak terbim ne realitet se u ngopa me filma gjithandej.  :D

Tool-Ænima

lool

 • Postime: 12771
 • Karma: +31/-8

#29 ne: 20-02-2013, 13:34:35
Dhe hic asgje...vetem fjale dhe panik ne tym

Temat e fundit