Teorite e krijimit te henes? - Astronomi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Teorite e krijimit te henes?

Teorite e krijimit te henes?

· 2 · 878

  • Postime: 22
  • Karma: +0/-0

ne: 27-11-2012, 19:07:26
Ju lutem me ndihmoni kush i di teorite e krijimit te henes sepse me duhen per punimin tim seminarik.

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-11-2012, 23:33:29
Ja disa informata në linkun më poshtë këtu në ZY, sa për fillim. :)

http://www.zeriyt.com/hena-eshte-krijuar-pas-perplasjes-ne-gjithesi-t65532.0.html

Temat e fundit