Toka si nje qenie e gjalle - Astronomi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Toka si nje qenie e gjalle

Toka si nje qenie e gjalle

· 1 · 165

  • Postime: 28062
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-02-2021, 09:32:00
Scientific Visualization Studio (SVS) e NASA-s ka publikuar nje video qe tregon planetin tone, i cili duket sikur te ishte nje qenie e gjalle. Pamje te marra pergjate shtate diteve ne vitin 2015 kur ne brigjet e Kines po krijohej nje tajfun permblidhen ne nje videoklip 1 minute e 30 sekonda te gjate dhe rezultati eshte spektakular.

Temat e fundit