×
Hyrja
Profili

Bashkepunime | Partneritete
*
SeliBaruti
ne: 19-01-2014, 21:33:06
Shkembime linqesh me Euralb

Bashkepunime | Partneritete

Shkembime linqesh me http://euralb.altervista.org/ ! Do te doja qe te mos vleresonit domain , por ate qe ka website brenda.bledian93
ne: 08-05-2013, 22:03:59
Shkembime Linkesh me Bestwall-hd.com

Bashkepunime | Partneritete

Kush eshte i interesuar te Shkembeje linke me http://bestwall-hd.com/ te ma coje ne inbox ose ketu :)
Poshnjari
ne: 29-07-2012, 00:27:37
bashkpunim me mosebesopodeshe.net

Bashkepunime | Partneritete

prsh, kush ka deshire per shkembim link me http://mosebesopodeshe.net nen tekstin Mos e Beso po Desh...

*
Hamit Gashi
ne: 31-05-2012, 22:01:57
Partneritet me VeqSport

Bashkepunime | Partneritete

Nese deshiron dikush Partneritet me Uebfaqen time: www.veqsport.blogspot.com Ateher te tregoj ketu ose ne PM.

N3twork
ne: 29-05-2012, 14:22:49
Shkembim link me www.InfoSport.AL

Bashkepunime | Partneritete

Kush eshte i interesuar te me kontaktoj ketu ose ne PM Gjithe te mirat.*
BrunoX
ne: 26-03-2012, 19:12:54
Shkembim Link me WwW.FunGames22.CoM

Bashkepunime | Partneritete

Kush ka deshire le te me kontaktoje...

Pergjigje nga: UrL, Dr0mAs, immortal.boy
Ofroj 3 linke per 1


*
ToniKasa
ne: 11-03-2012, 21:27:53
Shkembim Linku Me Info24.aL

Bashkepunime | Partneritete

Pershendetja AntarJam I Interesuar Me Shkembim Linku Me www.Info24.Al !Eshte Nje WebFaqe E re Me Lajme Shqip ! Trrafiku Shumica Nga Facebook & Twitter ! Tani Po Zhvilloj Seo Ne Kete Website ! Pranoj...

Arsi RC
ne: 05-03-2012, 21:35:36
Shkembim Linkesh (Ose banner) me www.topfoto.info

Bashkepunime | Partneritete

Pershendetje!!!Kush eshte i interesuar ne shkembimin e linkeve ose banerava.Faqja jone eshte ne rritje dita dites, ka nje trafik te konsiderueshem dhe aktivitet gjate gjithe kohes.Kush eshte i interesuar te na njoftoj :)


Pergjigje nga: 3ndrit, UrL, olti
Shkembime me Laj.me
Ilirt
ne: 20-10-2011, 18:17:21
Partneritet me AlbaLoL.com

Bashkepunime | Partneritete

PershendetjeJam i interesuar per shkembime linqesh me faqe te cilat kan te pakten 500 vizita unike ne dite. Faqja me te cilen do te shkembeni linkun eshte http://www.albalol.com/ - faqe ne kategorine...


FD GOD
ne: 13-10-2011, 12:11:44
Reklamo 30 dite free ne t-sh.net

Bashkepunime | Partneritete

Pershendetje !Sic lexohet dhe ne titull ofroj ne t-sh.net reklamim te faqeve tuaja falas per 1 muaj. Baneri duhet te jete 200x60 dhe do jete ne footer.Kushti i vetem eshte qe faqja juaj duhet te jete me pr 3+ . Nqs dikush do kishte deshire qe gjate nje muaji te vendose nje baner te t-sh.net ne f...


*
bstermasi
ne: 09-09-2011, 11:29:24
Bashkpunim link (Partneritet Blog Autor)

Bashkepunime | Partneritete

Kerkoj te bashkpunoj me link ose banner sipas deshires suaj. Faqen time do ta gjeniposhte cdo postimi timin.Faqja momentalisht punohet cdo dite per te sjelle tek personat qe kane interes per pune, ide, shkembim informacioni, risi nga me te ndryshmet.Faqja ndryshon her pas here pasi aty punohet...Pergjigje nga: tani84, Arlindx, AlbCoder
Shkembim linkesh me Dota-Albania.com
*
FlurimG
ne: 14-04-2011, 15:01:15
Shkebim linkesh me onlyShqip.com

Bashkepunime | Partneritete

Përshendetje të gjith webmasterave shqiptar.propozojë shkëmbim linkësh me faqën time: www.onlyShqip.comPranoj vetem faqet qe kan temaik MP3, MUZIK SHQIPpër gjdo pytje mund ...


*
g.gramoz
ne: 13-02-2011, 01:35:37
Shkembim linqesh me makemoneyonline.al

Bashkepunime | Partneritete

Pershendetje Bëj shkembim linqesh më faqe qe i keni në gjuhë të huaj (në gjuhë angleze) Name: Make Money Online URL: www.makemoneyonline.al Të interesuarit të postojë në këtë temë.
  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board