Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bashkepunime | Partneritete

*
SeliBaruti
19-01-2014, 21:33:06

Shkembime linqesh me Euralb

Shkembime linqesh me http://euralb.altervista.org/ ! Do te doja qe te mos vleresonit domain , por ate qe ka website brenda.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, iluzionet

Shkembim linqesh me proshqip

Poshnjari
05-11-2013, 01:08:57
ok e vura edhe une 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bledian93
08-05-2013, 22:03:59

Shkembime Linkesh me Bestwall-hd.com

Kush eshte i interesuar te Shkembeje linke me http://bestwall-hd.com/ te ma coje ne inbox ose ketu :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Poshnjari
29-07-2012, 00:27:37

bashkpunim me mosebesopodeshe.net

prsh, kush ka deshire per shkembim link me http://mosebesopodeshe.net nen tekstin Mos e Beso po Desh...

*
Hamit Gashi
31-05-2012, 22:01:57

Partneritet me VeqSport

Nese deshiron dikush Partneritet me Uebfaqen time: www.veqsport.blogspot.com Ateher te tregoj ketu ose ne PM.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

N3twork
29-05-2012, 14:22:49

Shkembim link me www.InfoSport.AL

Kush eshte i interesuar te me kontaktoj ketu ose ne PM Gjithe te mirat.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BrunoX
26-03-2012, 19:12:54

Shkembim Link me WwW.FunGames22.CoM

Kush ka deshire le te me kontaktoje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: UrL, Dr0mAs, immortal.boy

Ofroj 3 linke per 1

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ShqiptarMeShpirt, olti

Pyetje per dike qe ka njohuri nga Android ?

*
ShqiptarMeShpirt
17-03-2012, 23:19:17
Faleminderit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ToniKasa
11-03-2012, 21:27:53

Shkembim Linku Me Info24.aL

Pershendetja AntarJam I Interesuar Me Shkembim Linku Me www.Info24.Al !Eshte Nje WebFaqe E re Me Lajme Shqip ! Trrafiku Shumica Nga Facebook & Twitter ! Tani Po Zhvilloj Seo Ne Kete Website ! Pranoj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Arsi RC
05-03-2012, 21:35:36

Shkembim Linkesh (Ose banner) me www.topfoto.info

Pershendetje!!!Kush eshte i interesuar ne shkembimin e linkeve ose banerava.Faqja jone eshte ne rritje dita dites, ka nje trafik te konsiderueshem dhe aktivitet gjate gjithe kohes.Kush eshte i interesuar te na njoftoj :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 3ndrit, UrL, olti

Shkembime me Laj.me

3ndrit
29-01-2012, 13:16:10
Deshiron me Humor Shqip ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ilirt
20-10-2011, 18:17:21

Partneritet me AlbaLoL.com

PershendetjeJam i interesuar per shkembime linqesh me faqe te cilat kan te pakten 500 vizita unike ne dite. Faqja me te cilen do te shkembeni linkun eshte http://www.albalol.com/ - faqe ne kategorine...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FD GOD
13-10-2011, 12:11:44

Reklamo 30 dite free ne t-sh.net

Pershendetje !Sic lexohet dhe ne titull ofroj ne t-sh.net reklamim te faqeve tuaja falas per 1 muaj. Baneri duhet te jete 200x60 dhe do jete ne footer.Kushti i vetem eshte qe faqja juaj duhet te jete me pr 3+ . Nqs dikush do kishte deshire qe gjate nje muaji te vendose nje baner te t-sh.net ne f...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
bstermasi
09-09-2011, 11:29:24

Bashkpunim link (Partneritet Blog Autor)

Kerkoj te bashkpunoj me link ose banner sipas deshires suaj. Faqen time do ta gjeniposhte cdo postimi timin.Faqja momentalisht punohet cdo dite per te sjelle tek personat qe kane interes per pune, ide, shkembim informacioni, risi nga me te ndryshmet.Faqja ndryshon her pas here pasi aty punohet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: tani84, Arlindx, AlbCoder

Shkembim linkesh me Dota-Albania.com

tani84
31-07-2011, 22:04:17
ok edhe un e vendosa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
FlurimG
14-04-2011, 15:01:15

Shkebim linkesh me onlyShqip.com

Përshendetje të gjith webmasterave shqiptar.propozojë shkëmbim linkësh me faqën time: www.onlyShqip.comPranoj vetem faqet qe kan temaik MP3, MUZIK SHQIPpër gjdo pytje mund ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
g.gramoz
13-02-2011, 01:35:37

Shkembim linqesh me makemoneyonline.al

Pershendetje Bëj shkembim linqesh më faqe qe i keni në gjuhë të huaj (në gjuhë angleze) Name: Make Money Online URL: www.makemoneyonline.al Të interesuarit të postojë në këtë temë.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe