[Shkembim Linqesh] me ArgetohuPak.com - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

[Shkembim Linqesh] me ArgetohuPak.com

[Shkembim Linqesh] me ArgetohuPak.com

· 7 · 1078

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

ne: 29-12-2010, 21:46:41
Kerkoj Shkembim linqesh me Faqen time ArgetohuPak.com

Faqja ka pasur 1000+ Vizita ne Dite Tash ka 700+
Faqja juaj nuk ka rendesi PR por te Kete spaku  250+ Vizita ne dite

Title: Shpija e Kosoves
link: http://www.ArgetohuPak.comKjo screen eshte para pak dite  , kurse tani kam 700+ Vizita Ditore   mbase po kam probleme  per ta shiquar online Shpija Kosoves :(

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-12-2010, 22:30:22
Lol si thuaj te shkembejme bahske? Una nuk i kam ato 700+ qe ke ti por shpresoje qe ndonje dite ti keme dhe une  :D

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 29-12-2010, 22:32:52
Lol si thuaj te shkembejme bahske? Una nuk i kam ato 700+ qe ke ti por shpresoje qe ndonje dite ti keme dhe une  :D

Spaku ndoshta ki 200+ Vizita Ditore , Por mbase je i pari postues ma trego faqen te bejme shkembime se po bej Leshime per Vitin e ri :P

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-12-2010, 22:43:49
Forum Familjar faleminderit  :D
Por kam vene re se keto ditet e fundit me rastin e festave jan paksuar fare se e kane mendjen te te ngrenet dhe e kane harruar netin  :D

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 29-12-2010, 22:55:33
Forum Familjar faleminderit  :D
Por kam vene re se keto ditet e fundit me rastin e festave jan paksuar fare se e kane mendjen te te ngrenet dhe e kane harruar netin  :D

E Vendosa dhe une  shiko pak me poshte
Partneritet te mbare :P

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 09-01-2011, 09:29:49
Faqja ka arritur 1700+ Vizita Ditore , ka ndonje te Interesuar ose qe ka spaku 600-700+ Vizita ditore ?

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-05-2019, 02:22:08
Faqja ka arritur 1700+ Vizita Ditore , ka ndonje te Interesuar ose qe ka spaku 600-700+ Vizita ditore ?
Me vjen cudi se si jane mbyllur keto faqe qe arrinin me shume se 1.5k vizitor dita!!! Mua ne komplet faqet nuk me arrijne aq.

Temat e fundit