Bashkepunime | Partneritete - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bashkepunime | Partneritete

Pergjigje nga: albfun, reklamat, blackw00rm

Partneritet me Albwebmaster

*
albfun
28-11-2009, 16:10:50
http://www.albfun.com 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

sh2dow
28-11-2009, 15:29:01

Njoftim reth partnereve te albrap

Njoftojm të gjith webmasteret që kan pasru bashkpunim me faqen ton të më parshme albrap.info se tani kemi kalur në emër të ri pra është riemëruar projekti largoni linket e faqes ton nga web saitet e juaja, përpos atyre që do duan të vazhdojn bashkpunimin me neve dhe jan të mirseardhur ata që dua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

shefi Modh
17-09-2009, 00:22:03

Bashkepartneritet me iPhone Albania

Pershendetje te gjithe webmasterave....do doja si faqe e re te kisha sa me shume partnerite me faqe shqiptare....un jam gati te bej parteneritet me te gjitha pa dallim....vetem vendosni adresen e internetit dhe emrin qe doni qe te vendos ne faqen time.Ndersa te dhenat e mia jane Emri : iPhone Al...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: XhoenT, blackw00rm, tani84

Oferta Nga KosoVarja.Ca

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Smiba
25-08-2009, 23:47:01

Keshille per ata qe kerkojne partner.

Gjith ata qe ne faqen e tyre kan nje hapesire per partner dhe kerkojne partnere te rinj jan te keshilluar te vendosin kodin e meposhtem ne fund te listes se partnereve, keshtu eshte me e mundeshme qe webmastera te tjere tju kontaktojne me email per te shkembyer linket .[code]<a href="mailto:emai...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
donchey
23-08-2009, 04:57:55

| ZOUMZ. COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve |

| ZOUMZ.COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve |www.ZOUMZ.comForum per DIZAJN nuk egziston ndonje si ky nuk osht me vBulletin osht me sene shum te forta ka shum sene nto gjithqka nga nje staff q...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

N3twork
22-08-2009, 15:40:00

Partneritet me MovieXtra.com

pershendetje nese ka njeri webiste anglisht jo shqip http://www.moviextra.com eshte gati per bashkpunim jo porn ju lutem.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Arbin
11-08-2009, 14:47:43

Shkembim linqesh me Globi24.Com

Pershendetje Shkembej linqe me te gjitha faqe shqiptare qe jane me domain .com.net....... Linku juaj vendoset posht ne anen e djathte tek Partneret. Kush deshiron te shkembej linqe, teregoni ketu. Titulli: Globi24 Gjithe te mirat.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

S.A
09-08-2009, 13:03:22

Shkëmbim Linqesh me HipHopi.Com

Kush dëshiron shkëmbim linqesh me www.hiphopi.com Emri : HipHopi.Com Link : http://hiphopi.com/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AlbSecurity
26-07-2009, 14:02:20

Partneritet me AlbanianSecurity.com

Pershendetje te gjitheve. Jemi nje forum i ri shqiptar mirepo jemi duke ecur me hapa te medhenjë, fal punes se palodhshme qe e bejmë. Ata te cilet deshirojnë partnership me AlbanianSecurity.co m jane te mirepritur.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Arbin, albaniaonline, Freedom Overdose

Shkembim linkesh me albaniaonline

*
Arbin
24-07-2009, 20:09:08
Deshiron me Globi24.Com ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
shweb
23-07-2009, 19:45:16

Bahskpunime me TiranaMp3.Com

Kush do te bashkpunoje me faqen time me te re eshte shume i mirepritur titulli eshte: Muzikante & Degjues Webfaqja: http://www.tiranamp3.com Faleminderit per interesimin..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shkumbin.A
22-06-2009, 19:58:45

Partneritet me Alb-Tv.Org

Meqë Alb-TV.org eshte nje webfaqe e re kerkoj partneritet, kush deshiron le te shkruaj ketu titulli: TV Live link: http://www.alb-tv.org ju pershendes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: UrL, Jackal, olti

Seriozitet eshte ky??

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajme.Org, arsirc

Sexy Beats Radio

S.A
17-06-2009, 09:03:38
Ok Bro, Flm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Arianeet
13-06-2009, 21:48:27

Shkembim me Alb1.com

Filluam si search engine por me pas u be portal Te interesuarit per shkembim banneri ose linku te postojne ketu. Faqja eshte shume e re pothuajse 1 jave . Ju flm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
dvelcani
05-06-2009, 08:33:00

www.albania-forum.com

Un jam nje webmaster shqiptar, si gjith ju. Jam duke hapur nje forum. Kam nevoj per partner webi, dmth. te besh nje link forumi tek faqja juaj, do tju bej moderator dhe super moderator. Kam nevoj per moderator se anetaret vijne vet.

Pergjigje nga: ernis, GoOn!, Hajduti_i_Zemrave

LajmeWeb dhe MuzikaWeb

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ernis, Freedom Overdose, Jonian Dervishi

Shkembim linqesh me ShtypiDites

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ernis, olti, Jonian Dervishi

Shkembim linkesh me infosporti.com

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: night dogg, Freedom Overdose, N3twork

Bashkpunime me FieriOnline.Com

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: AlbaMp3, ETusha, blackw00rm

Bashkepunim me shkarko-mp3.net

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
elite rei
08-05-2009, 23:15:45

Shkembim linkesh ose bannerash me GuidaShqiptare.com

VINI RE !GuidaShqiptare.com është nje faqe e kompletuar ne tregun...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: night dogg, Freedom Overdose, Andy

Bashkepunim me tutorialeshqip.com

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe