Bashkepunime | Partneritete - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bashkepunime | Partneritete

*
albaniaforum
24-03-2008, 16:03:33

Bashkpunim

Ne shqiptarët kemi një përfitim sepse sjemi si google vs yahoo. Por ne jemi qe ndihmojme njëri-tjetrin për një komunitet qe flitet Shqip. Mendimi im esht te formojme një Faqe për te gjith, d.m.th. cfar nuk kemi ne të gjitha faqe, dhe cfar ju nevoitet anëtarëve. Pergjigja esht Muzik. Prandaj mend...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
GoL
05-02-2008, 22:58:19

videoklipe.info bashkepunim

Nese ka kush deshire te bashkepunoje me www.videoklipe.info eshte i mirepritur, vetem me text links. flm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
alien13
15-01-2008, 02:31:35

www.kavajalive.com kerkon bashkepunim

Pershendetje, ftoj te bashkepunojne te gjithe webmasterat shqiptare, bashkepunimi konkret eshte shkembim linkesh, apo banerash. Rrespekte!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Albfactor.com
04-01-2008, 20:58:33

Partneritet me Albfactor.com

Hey ! Nqs ndokush esht i interesuar me shkemby linqe/bannera me www.albfactor.com te postoje ketu ! Tung, kalofshi mir...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: OnlineBP, FareTop

FareTop

OnlineBP
15-05-2007, 01:43:11
.- FareTop.com -
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe