Bashkpunime me AlbaniaSite.Net - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bashkpunime me AlbaniaSite.Net

· 41 · 2407

Bashkpunime me AlbaniaSite.Net

· 41 · 2407

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 11-03-2008, 17:24:52
  Pershendetje WwW.AlbaniaSite.Net eshte 1 portal i sapohapur dhe ne kerkojme bashkpunime me webfaqet shqiptare nese jeni te interesuar me dergoni 1 eamil ne admin@albaniasite.net flm te gjitheve.  Respect 2 @ll

  • Postime: 14
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 24-03-2008, 17:32:43
  www.albania-forum.com , me kontaktoni mua tek webmaster@albania-forum.com

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 30-03-2008, 16:20:43
  Done :)

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 23-04-2008, 02:27:32
  Askush tjeter  hmmmmm:

  • Postime: 14
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 26-04-2008, 18:06:30
  Pershendetje AlbaniaSite, do doja te beheshim partner!

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 30-04-2008, 18:40:58
  Pershendetje dhe me fal sepse sjam futur ne zeriyt per pak dite, patjeter me dergo 1 email ne adresen admin@albaniasite.net dhe flasim :)

  • Postime: 75
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 27-07-2008, 01:13:37
  Nëse dëshironi i ndrrojmi linkat flm :)Albanianmtv@gmail.com
  www.Albanianmtv.net

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 27-07-2008, 17:51:24
  Pershendetje sapo e shtova linkun tuaj.

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 29-07-2008, 20:08:19
  Ndonje Partner i ri?  :P

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #9 ne: 29-07-2008, 20:10:42

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #10 ne: 29-07-2008, 20:11:49


  AlbaniaSite eshte i hapur per partneritete te reja nese keni deshire ju lutem shkruani ketu.

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #11 ne: 06-11-2008, 02:49:56
  ckemi albaniasite deshiron bashkëpunim me www.Zonashqiptare.c om
  ciao kalofsh super

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 06-11-2008, 07:22:20
  Me videos.falas.org që ka pr3 dëshiron?
  Nëse po, Titulli: Video Falas
  Linku: http://videos.falas.org

  Më thuaj ti si i dëshiron!

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #13 ne: 12-11-2008, 18:16:38
  ckemi albaniasite deshiron bashkëpunim me www.Zonashqiptare.c om
  ciao kalofsh super


  Plako me fal por www.Zonashqiptare.c om

  PageRank 0

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 12-11-2008, 18:22:49
  Me videos.falas.org që ka pr3 dëshiron?
  Nëse po, Titulli: Video Falas
  Linku: http://videos.falas.org

  Më thuaj ti si i dëshiron!

  U shtua linku jot

  Albanian Portal  please :P

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #15 ne: 15-11-2008, 07:55:46
  U shtua linku jot

  Albanian Portal  please :P

  faleminderit, vendosa edhe une linkun tuaj.

  • Postime: 57
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #16 ne: 17-11-2008, 23:11:10
  do mundet me www.mbreti3gut.com ?

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 20-11-2008, 23:19:03
  do mundet me www.mbreti3gut.com ?

  Me fal kam qene off keto dite posi jo  si e do www.mbreti3gut.com ?

  faqen time Albanian Portal te lutem

  • Postime: 57
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 20-11-2008, 23:28:31
  beje MBRET I TREGUT
   
  une e vura linkun tuaj

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #19 ne: 20-11-2008, 23:40:29
  beje MBRET I TREGUT
   
  unë e vura linkun tuaj
  Done Buli :P suksese

  • Postime: 74
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #20 ne: 05-02-2009, 16:45:37
  deshiron me www.virtualbania.com ?

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #21 ne: 09-02-2009, 00:07:07
  deshiron me www.virtualbania.com ?

  Persh tani84 dhe flm per interesimin por faqa juaj pr2 do te deshiroja me faqet pr3 + gjithsesi flm per interesimin

  • Postime: 128
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #22 ne: 13-02-2009, 17:03:32
  www.infobyledio.blo gspot.com

  do doja dhe un te behesha partner

  un ne faqen time sapo ju bera.....

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #23 ne: 05-03-2009, 15:54:57
  Pershendetje AlbaniaSite.Net kerkon te bej Bashkpuntor te rinje te interesuarit te postojne ketu ose te me dergojne pm.

  Flm.

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #24 ne: 22-04-2009, 20:28:23
  UrL sapo i shtova topalbania.org & info :)

  Temat e fundit