Keshille per ata qe kerkojne partner. - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshille per ata qe kerkojne partner.

Keshille per ata qe kerkojne partner.

· 1 · 330

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-08-2009, 23:47:01
Gjith ata qe ne faqen e tyre kan nje hapesire per partner dhe kerkojne partnere te rinj jan te keshilluar te vendosin kodin e meposhtem ne fund te listes se partnereve, keshtu eshte me e mundeshme qe webmastera te tjere tju kontaktojne me email per te shkembyer linket .

Kodi: [Zgjidh]
<a href="mailto:emaili-yt@shembull.com" target="_blank">Linku Jua Ketu</a>

Temat e fundit