LajmeWeb dhe MuzikaWeb - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

LajmeWeb dhe MuzikaWeb

· 20 · 1138

LajmeWeb dhe MuzikaWeb

· 20 · 1138

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 18-08-2008, 12:14:16
  Shkembim linkesh me keto dy faqe per ata qe jane te interesuar.


  http://www.lajmeweb.com/ PR3
  http://www.muzikaweb.com/ PR1


  Te dyjave u bera nje rregullim te pergjithshem dhe pamje te re dhe te fresket.
  Ne fund te faqes ka vend per kedo qe te kete linkun e tij.

  • Postime: 243
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 18-08-2008, 12:36:23
  me kengefalas.com?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 18-08-2008, 12:50:18
  Sigurisht. Me kedo :D

  • Postime: 243
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 18-08-2008, 23:24:54
  Ok si ti vendos?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 19-08-2008, 13:30:25
  Per te paren vendos thjeshte fjalen "Lajme" per te dyten "Music Community".

  • Postime: 255
  • Karma: +1/-3
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 19-08-2008, 15:07:03
  me ZeriKosovar.com pranon  :D ?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 19-08-2008, 17:05:18
  Dy faqet tuaja u vendosen.

  • Postime: 243
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 19-08-2008, 22:57:20
  edhe tek kengefalas.com u vendosen

  • Postime: 75
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 21-08-2008, 00:37:20
  Pershendetje Max flm per pergjigje  ne AlbanianMTV nuke prishe pune e kuptoje qe je i zanur me projekte tua


  sa i perket per shkembin linqeshe jame i hapure per te dy faqet LajmeWeb dhe MuzikaWeb me AlbanianMTv nese pranon

  flm Albo

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #9 ne: 22-08-2008, 01:36:55
  Partners me AlbaniaSite.net & FieriOnline.Com ?  :)

  • Postime: 260
  • Karma: +2/-5
 • i identifikuar

  #10 ne: 06-10-2008, 22:36:43
  Max po perdor te njejtin script per nje sitin tim,jam ne perfundim e siper por me ka dale nje problem i vogel me perkthimin,
  Butonin " Submit e new story" spo e perkthej dot.
  Ndonje ide se si behet?
  Flm

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #11 ne: 14-10-2008, 11:07:32
  Me
  http://videos.falas.org
  PR 3,
  Me titullin e linkut: "Video Falas"

  pranon?

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #12 ne: 06-11-2008, 02:40:23
  kerkoj bashkepunim me kete dy faqet e tua Max

  Faqja ime eshte lINKS/ WwW.ZonaShqiptare.C om
  Titulli ZonaShqiptare

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #13 ne: 06-11-2008, 13:46:08
  Momentalisht nuk mund te merrem me këtë pune (përtoj te hap FTP :P ) por secili nga ju mund te këtë linkun aty thjeshtë duke hapur një llogari dhe duke postuar një lajme në lidhje me faqen tuaj, bashke me URL.

  • Postime: 3056
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 07-11-2008, 22:44:50
  si thua me albaniawebzone.com

  Albanian DeeJay WebZone ;)

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #15 ne: 10-11-2008, 22:38:45
  Sapo i vendosa linket ne qyfyre.com . Faqen time do te deshiroja ta vinit "Qyfyre.com" (pa thonjeza  :)) Ja kalofsh mire

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #16 ne: 11-11-2008, 11:54:53
  Momentalisht nuk mund te merrem me këtë pune (përtoj te hap FTP :P ) por secili nga ju mund te këtë linkun aty thjeshtë duke hapur një llogari dhe duke postuar një lajme në lidhje me faqen tuaj, bashke me URL.

  Cuna lexoni cfare kam shkruajtur mesiper.

  • Postime: 3056
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 11-11-2008, 20:12:41
  ske qen kaq pertac mer burr :D

  • Postime: 100
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 11-05-2009, 23:03:59
  Shkembim linkesh me keto dy faqe per ata qe jane te interesuar.


  http://www.lajmeweb.com/ PR3
  http://www.muzikaweb.com/ PR1


  Te dyjave u bera nje rregullim te pergjithshem dhe pamje te re dhe te fresket.
  Ne fund te faqes ka vend per kedo qe te kete linkun e tij.


  Deshiron me www.shkarko-mp3.net

  • Postime: 74
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #19 ne: 17-05-2009, 14:55:06
  Olti i vendosa tek Ndjenja.com un ;)

  Temat e fundit