Oferta per te gjithe bashkpunim me te githe - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Oferta per te gjithe bashkpunim me te githe

Oferta per te gjithe bashkpunim me te githe

· 6 · 1023

 • Postime: 75
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-05-2009, 02:03:38
Pershendetje te gjithve
Kame disa domanin qe nuke i perdori 
1)www.Vlersohu.com
2)www.AlbanainMTV.com
3)www.ShtypiKosovar.c om
4)www.ShikoShqip.tv
5)www.Albanian1.com
6)www.KosovaBloge.com
7)www.AlbanianDOT.com
Te gjithe qe jane te intersuar

Gjdo domain eshte free "e lire " si hostin 100 mb prot  "shpejtsi" te gjithat i mbuloj une gjdo perfetim eshte 50%50 nga reklamat, google ad sense apo,ad birds apo gjdo perfitim tjeter.
Nese ju mbanin ndonje domain qe nuke eshte ne ket list apo deshironi te perdorni ,vleni I njeti bashkpunim 50%50 per FREE HOSTING APO FREE DOMAIN :)
flm albo

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-05-2009, 10:59:06
A mund te na japesh nje info me shume se une personalisht nuk e kuptova se cfare kerkon te thuash.fl

 • Postime: 114
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 26-05-2009, 18:12:22
Jep domainin dhe hostimin per te ndare fitimet me ate qe do merren me administrimin e permbajtjes

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-05-2009, 11:44:58
AlbanianMTV te kam derguar nje PM.fl

 • Postime: 75
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 06-06-2009, 20:54:18
Pershendetje tironci vjeter ,me fale per vones por jam shume i zanure me nje projekte te kame derguar nje PM me bane ad ne msn dhe bisedojmi me shume
 flm albo

 • Postime: 75
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 06-06-2009, 20:58:41
Pershendetje te gjithve
Kame disa domanin qe nuke i perdori 
1)www.Vlersohu.com
2)www.AlbanainMTV.com
3)www.ShtypiKosovar.c om
4)www.ShikoShqip.tv
5)www.Albanian1.com
6)www.KosovaBlog.com
7)www.AlbanianDOT.com
Te gjithe qe jane te intersuar

Gjdo domain eshte free "e lire " si hostin 100 mb prot  "shpejtsi" te gjithat i mbuloj une gjdo perfetim eshte 50%50 nga reklamat, google ad sense apo,ad birds apo gjdo perfitim tjeter.
Nese ju mbanin ndonje domain qe nuke eshte ne ket list apo deshironi te perdorni ,vleni I njeti bashkpunim 50%50 per FREE HOSTING APO FREE DOMAIN :)
flm albo

Temat e fundit