Ortak per nje Kompani Hosting - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ortak per nje Kompani Hosting

Ortak per nje Kompani Hosting

· 1 · 739

  • Postime: 376
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 14-01-2011, 19:50:00
Pershendetje.

Gjuhen turke e flas perfekt pak a shume Italisht dhe Anglisht dhe po mendoja te hap nje kompani Serioze Per Hosting / Dmain kjo eshte vetem ide.Gjuhet i thash per kliente sepse kohen e lire e kaloj edhe ne forumet Turk kjo do te thot qe do te kete teper Klient nga Turqia gjithashtu nga Shqiperia dhe Italia nese Ortaku im din ndonje gjuhe tjeter edhe me mire.
Kam deshire te bashkepunoj me nje person serioz per kete gje.

Adresa ime email eshte coder@live.it nese dikush ka deshire te kontaktojme dhe te hudhim projektin ne tavoline per ta biseduar sa lek na duhen per te filluar,si tja bejme dizajnin me pak fjale te interesohemi dhe te fillojme themelet per te krijuar nje Kompani jo te vogel por me shume sherbime dhe profesionale.

Mos beni komente kotem kot jo duhet kjo jo duhet ajo nuk po pyes njeri se si hapet kompanija nese do kete ndonje te interesuar flasim online.

Temat e fundit