Partneritet me AlbaLab.info - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partneritet me AlbaLab.info

Partneritet me AlbaLab.info

· 6 · 607

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-04-2009, 15:13:48
Pershendetje,Albalab.info eshte blog personal i imi ku un do te hedh mendimet aty her pas here.

jam i gatshem per partneritet nese deshiron ndokush

title:AlbaLab
link:http://albalab.info

Ju pershendes.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-04-2009, 15:31:45

 • Postime: 114
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 29-04-2009, 17:00:51
Ore ku e gjeni kete designin se vetem une kam ngelur pa e vene per blog :d

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-04-2009, 17:21:34
OK FLm MAX per ato links qe me dhe jam duke e perpunuar nje tjeter,  gati pas pak do jet online.

hostal: veq per fillim ishte ajo pas pak do e ve ket tjetren qe jam Duke e perpunuar.


Gjith te mirat

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 29-04-2009, 18:21:40
LOL mire template qe eshte njesoj.... mire tematika blogut.. por edhe tek emri je bazuar tek une LOL LOL amon mer doli njoni.. tani tjetri..prit kur te dali e ndonje tjeter LOL

nejse... per hajer ju qofte nese do punoni

tregohuni icik me origjinal se te boni me vjedh perzotin... vl i thojne ksaj pune...

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-04-2009, 00:16:15
LOL mire template qe eshte njesoj.... mire tematika blogut.. por edhe tek emri je bazuar tek une LOL LOL amon mer doli njoni.. tani tjetri..prit kur te dali e ndonje tjeter LOL

nejse... per hajer ju qofte nese do punoni

tregohuni icik me origjinal se te boni me vjedh perzotin... vl i thojne ksaj pune...

Template: Mendoj se nuk perdorim te njejtin shiko po deshe.Jan krejt ndryshe(dhe e kam shpjeguar me siper)

Tematika: sa per tematiken kam kohe qe merem me kete une seshte hera e par pastaj nuk je veq ti qe meresh me kete ka plot smundesh ta quash e vjedhme as e kopjume.

Emri: Un desha ndryshe por mu lut nje shok qe tja lija dhe ate bera pastaj kam pare plot faqe me te njejten prapashtes.Fundja Se ke shpik ti ate fjale.

Tregohu pak me miqsor mos i "Ofendo" te tjeret.

Temat e fundit