Partneritet me Black-Mind.com - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partneritet me Black-Mind.com

Partneritet me Black-Mind.com

· 4 · 523

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 06-07-2009, 10:32:36
Na falni qe po ju shqetesojme por me kete mesazh ju njoftojme se nje hapesire e re ne internet eshte hapur
posaqerisht per ju ...

Ne jemi Black-Mind TM ...

Mjafton vetem njehere te klikosh mbi kete URL poshte dhe te lidhesh me me te FORTIT !

WWW.BLACK-MIND.COM

Ne mund te ju sherbejme me kesi lloj gjerash :

Filma ( te gjitha zhandret e filmave me te ri 2009 )
Muzik ( te gjitha zhandret e muzikave)
Programe ( AIO , PORTABLE , Cracks & Serials )
Siguri ( Antiviruse , Web protecting )
TUTORIALE ( me ane te cilave mesoni shume gjera nga interneti )
Programim ( programim ne te gjitha llojet e gjuheve )
Kibernetik [ Mjete Kibernetike qe nevoiten per Kibernetik ( Hacking )  ]
Exploits ( te gjithe shfrytezuesit me te ri 2009 )
Web Developement ( te mesoni si te krijoni webfaqen tuaj me design te shkelqyeshem )
Oferta ( Oferta webfaqe .com .net .org + Host Unlimited etj... )


Ju menjehere mund te hyni e te na vizitoni  , Nese na vizitoni 10 minutat e pare pasi keni marre mesazhin
atehere ne do tju japim nje webfaqe .com .net .org falas ...


Me respekt :

WWW.BLACK-MIND.COM

  • Postime: 238
  • Karma: +1/-1
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-07-2009, 13:25:25
Ne jemi Black-Mind TM ...

????? LOL e din ca je tu fol apo as ja ke idene fare ca eshte TM????

Nuk thua ne jemi nje faqe warez si te tjerat por qe kemi 100000% me pak anetar se ato`???

Kur e bere TM faqen ose me mire emrin ti? Hajde nga shqiptaret ca nuk degjon....

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-07-2009, 13:39:23
Romeo mos paragyko!!! Ai mund ta kete shkruar Black Mind TM me nenkuptimin Black Mind Team!!!

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 06-07-2009, 15:01:18
Romeo mos paragyko!!! Ai mund ta kete shkruar Black Mind TM me nenkuptimin Black Mind Team!!!
tani.. po ishte TM, trademark do jete e shkreta. Dmth keshtu jane standartet. Nqs ai e ka per gje tjeter duhet ta thote  :)

Gjithsesi faqjet shqiptare (sidomos ato per webhosting) jane trecereku "incorporated"  :P

Temat e fundit