Partneritet me Direktoria.Net - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partneritet me Direktoria.Net

· 52 · 4898

Partneritet me Direktoria.Net

· 52 · 4898

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 06-03-2007, 01:30:36
  Kush eshte i interesuar per partneritet me faqen www.direktoria.net le te shkruaje ne kete teme. Faqet partnere do te prezantohen gjithmone ne faqe te pare, djathtas tek seksioni "Perzgjedhje".

  • Postime: 74
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 07-03-2007, 02:12:36
  Ciao Olti ;)
  Ckemi!!! ke humbur fare...nejse mos dalim nga tema :D
  Behet gje ta vesh linkun e faqes time aty??? Edhe un do e ve pastaj...
  Nuk e mar vesh perse nuk te dergoj dot mesazh privat ketu...nejse kisha nje muhabet me ty, po munde me bej nje ze tek eri_axs@msn.com

  Ciao ciao ;)

  • Postime: 49
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 11-03-2007, 21:53:47
  Përshëndetje MAX , ti e ke direktoria.net? unë jam gati për partneritet. Faqja ime është www.ParajsaChat.com dhe se shpejti www.Nastradini.com .
  (P.S MAX dua të flas pak me ty në lidhje me SMF forum, por nuk di si te kontaktoj pasi mesazhe private ti nuk merke dote....)

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 11-03-2007, 22:42:02
  Lexo mesazhet private!

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 18-03-2007, 12:25:42
  Po nuk prishen pune vendos dhe pak keto!
  www.divjake.com
  www.kaltersiashqipt are.com

  • Postime: 674
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 21-03-2007, 18:23:56
  Portale Shqiptare (Albanian Portals)
  www.infoshkodra.com

  Arsim & Edukim (Education)
  www.liceuprenkejako va.com

  Faqe Personale (Personal Homepages)
  www.terencpepa.com

  Faqe Sportive Shqiptare (Albanian Sports)
  www.vllaznia.eu

  Jan nje cik shume po hajt se e gjen kohen ;-)

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 22-03-2007, 03:34:46
  Ne direktori mund t'i vendosesh dhe vete e une pastaj vetem i miratoj. Qellimi i kesaj teme eshte per ato faqe qe duan te jene ne listen e te perzgjedhurve. Ne listen e te perzgjedhurve vendos vetem ato faqe qe vendosin gjithashtu nje link reciprok.

  • Postime: 404
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #7 ne: 23-03-2007, 01:27:07
  Ne direktori mund t'i vendosesh dhe vete e unë pastaj vetëm i miratoj. Qëllimi i kësaj teme është për ato faqe qe duan te jenë ne listen e te perzgjedhurve. Ne listen e te perzgjedhurve vendos vetëm ato faqe qe vendosin gjithashtu një link reciprok.

  Ndoshta mendon se sa me shume linke te kesh e aq me shume do te ngjitesh ne renditjen e google, po ceshte e verteta nese siti qe eshte lidhur me ty eshte i dobet atehere atehere te ben me shume dem sesa mire. Eshte me mire qe te shkruash ne ndonje forum nga ato me shume anetare (nuk e kam fjalen per forume shqiptare) dhe te vendosesh si firme adresen e sitit tend sesa te besh nje direktori me linke reciproke.

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 23-03-2007, 03:11:05
  Ndoshta mendon se sa me shumë linke të kesh e aq me shumë do të ngjitesh ne renditjen e google, po ceshte e vërteta nëse siti qe është lidhur me ty është i dobët atëherë atëherë te bën me shumë dem sesa mirë. Është me mirë qe të shkruash ne ndonjë forum nga ato me shumë anetare (nuk e kam fjalën për forume shqiptare) dhe te vendosesh si firmë adresen e sitit tënd sesa te besh një direktori me linke reciproke.

  Jo nuk eshte e vertete. Ky eshte me shume nje "mit" ne boten e SEO kur thuhet se lidhja me faqe me PR te vogel ose 0 ndikon per keq, por ne fakt nuk eshte e vertete.
  Pastaj koncepti im i bashkepunimit me faqe shqiptare shkon pertej interesit tim, pasi une nuk dua vetem te perfitoj vete por dhe te ndihmoj te tjeret te promovohen.

  Gjithe te mirat!

  • Postime: 1898
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #9 ne: 27-03-2007, 04:01:47
  Shume flm MAX.
  E verteta eshte se je i vetmi webmaster qe afron ndihma te tilla dhe te falenderoj shume.

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #10 ne: 10-04-2007, 17:06:31
  Hi Max, mund te bejme shkembim logosh po te duash, per me shume kontakto me e-mail lal. webmaster@kavajalive.com

  rrespekte

  • Postime: 46
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #11 ne: 15-04-2007, 04:10:33
  Pershendetje!
  Doja te dija nese eshte e mundur te vendoset faqja ime www.forumishqip.net tek faqet e perzgjedhura ne kete direktori?
  Ju faleminderit!

  • Postime: 35
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 14-08-2007, 19:28:34
  Unë jam i interesuar te vendos sajtin tim tek lista e perzgjedhur tek direktoria.net.

  Informatat e mia:

  Emri i sajtit: Interesant
  Adresa: www.interesant-ks.com
  Pershkrimi: Faqe me lajme dhe informacione origjinale nga fushat e ndryshme si showbiz, mrekullitë e ndryshme, muzikë, galeri, etj.

  Do te vendos ne faqen e pare tek 'partneret' websitin tuaj posa te marr konfirmimin. Faleminderit për këtë mundësi.

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #13 ne: 14-08-2007, 23:41:08
  U be! E ke tek Featured Listings.
  Suksese me faqen. Me pelqen puna e bere :)

  • Postime: 35
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 16-08-2007, 10:06:24
  Faleminderit MAX, e vendosa direktorine tek MIQTË.
  Gjithashtu ne jemi te hapur per cfaredo lloj bashkepunimi me faqet tjera shqipetare, dhe cdo kritike eshte e mirepritur nga ne.

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #15 ne: 23-08-2007, 17:26:58
  MAX desha te te propozoja dicka ty ne Lidhje me Direktoria.Net nqs je i interesuar te pakten te flasim me kontakto ne cool_heeertu@hotmail.com :)) Ciaoo

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #16 ne: 26-08-2007, 05:06:01
  Pershendejte.
   Desha te dija dicka para se te bej dhe une kerkesn time per bashkpunim? A duhet te paguash gje?
   Ne se jo ater ne se deshironi te me kontaktoni me mua ne Webmaster@mobilealb.com
    Une jam mare me komunitetin e MObile Sich shum njeres te tjer kan music etj une jam mare me degen e mobile teknologji.
    Kalofshi mir. 

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 26-08-2007, 11:51:39
  Jo nuk ka gje per te paguar. Kjo eshte nje ftese e hapur per bashkepunim me cdo faqe shqiptare. Gjithashtu kjo rubkrike ketu i lejon secilit te kerkoje bashkepunetore per punet e tij/saj.

  • Postime: 56
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 08-09-2007, 09:44:06
  Hey !!!
  Une kam Albfactor.com
  Me pelqeu faqja dhe do ta vendos linkun e albfactor atje !!!
  Urime per faqen, ide e bukur !!!
  BYe !

  • Postime: 35
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #19 ne: 08-09-2007, 12:02:00
  albfactor.com

  kam deshire te parnerizohem me ju. Mund tju vendos ne anen e djathte tek rubrika miqte ne faqen time foton e juaj 88x31px ose emrin e sitit tuaj. Per momentin banerin e faqes sime e kam te punuar vetem ne versionin 301x80px e me von do ta bej edhe ne 88x31. Te lutem me informo nese je i interesuar per bashkepunim.
  Informatat e mia:

  Emri i sajtit: Interesant
  Adresa: www.interesant-ks.com
  Pershkrimi: Faqe me lajme dhe informacione origjinale nga fushat e ndryshme si showbiz, mrekullitë e ndryshme, muzikë, galeri, etj.

  • Postime: 56
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #20 ne: 19-10-2007, 20:36:46
  hey interesant-ks me pelqeu faqja jote , jam dakort per partneritetin, me dergo email ne adresen time :-0
  albfactor.com

  kam dëshirë te parnerizohem me ju. Mund tju vendos ne anën e djathte tek rubrika miqte ne faqen time foton e juaj 88x31px ose emrin e sitit tuaj. Për momentin banerin e faqes sime e kam te punuar vetëm ne versionin 301x80px e me von do ta bëj edhe ne 88x31. Të lutem me informo nëse je i interesuar për bashkëpunim.
  Informatat e mia:

  Emri i sajtit: Interesant
  Adresa: www.interesant-ks.com
  Pershkrimi: Faqe me lajme dhe informacione origjinale nga fushat e ndryshme si showbiz, mrekullitë e ndryshme, muzikë, galeri, etj.

  • Postime: 3787
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #21 ne: 08-11-2007, 20:19:21
  Adresa: www.interesant-ks.com

  Mungon copyright-i i SMF ne forum. Vendosja e tij është e detyruar nga licensa e SMF.

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #22 ne: 03-01-2008, 22:23:06
  Përshëndetje,
  N.q.s. keni interes me kontakotoni (msn: ash.da.master ( at ) gmail.com):

  Aktualisht mund te bëjmë shkembim lidhje me një/(të gjitha) nga faqet e meposhtme:
  1) Chat Muzik Shqip

  2) Portokalli Humor Shqip

  3) Muzik MP3 Shqip

  4) Femra Meshkuj Shqiptare

  5) Shkarko Muzik Klipe

  6) Filma Shqip

  7) SMS Falas Shqip

  8) Horoskopi Shqip

  9) Horoskopi Sot

  10) Horoskopi Ditor

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #23 ne: 03-01-2008, 23:33:29
  Se pari filloni te vendosni faqet tuaja tek direktoria.net me pas une i miratoj dhe i vendos tek faqet partnere, te cilat jane gjithmone ne faqe te pare (menuja djathtas).

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #24 ne: 04-01-2008, 11:35:07
  OK, faqet u vendosen. Por www.albayoung.com e kisha listuar nje here me pare dhe eshte akoma ne DB.
  Me thoni kur ti keni listuar.

  Temat e fundit