Partneritet me Hot-Music.org - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partneritet me Hot-Music.org

Partneritet me Hot-Music.org

· 10 · 536

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-03-2009, 12:52:08
Pershendetje, jeni te interesuar per nderrim linqesh me http://hot-music.org

Titulli: Hot Music Videos

Ju faleminderit.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-03-2009, 16:38:04
link: http://www.Mesoj.org
Title: Mesime Shqip

link: http://www.Qyfyre.com
title: Barcoleta Shqip

link: http://www.online-money-fast.info
title: Make Online Money Fast

Pranon? :)
shenim: tek mesoj.org linkun do ta ve tek page partnere, ndersa tek online-money-fast tek cdo faqje ;)

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-03-2009, 21:09:43
link: http://www.Mesoj.org
Title: Mesime Shqip

link: http://www.Qyfyre.com
title: Barcoleta Shqip

link: http://www.online-money-fast.info
title: Make Online Money Fast

Pranon? :)
shenim: tek mesoj.org linkun do ta ve tek page partnere, ndersa tek online-money-fast tek cdo faqje ;)

Faleminderit per bashkepunimin sapo vendosa te tri linqet tua, naten e mire.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 22-03-2009, 21:46:27
edhe une i vura! flm!

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 22-03-2009, 21:54:35
Une vendosa keta linka tek www.pysper.com

http://hot-music.org  dhe
http://www.online-money-fast.info

Nese pajtoheni vendoseni kete link:

Titulli: Short URL Service
URL:     www.pysper.com

Ne te kunderten me lajmeroni dhe do largoj linkat.

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-03-2009, 22:12:47
Faleminderit per interesimin, vendosa edhe kete pysper.com me titullin: Professional Short Url
nese deshiron ndryshe me trego.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 22-03-2009, 22:22:04
@gjentli: E vendosa! per me shume linke na thuaj. thx ;)

 • Postime: 128
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-03-2009, 12:12:08
Pranon partneritet : ???

Info By Ledio
http://www.infobyledio.co.cc

Crazy 4 Music
http://www.crazy4music.co.cc

 • Postime: 119
 • Karma: +1/-0

#8 ne: 26-03-2009, 20:38:00
Pranon partneritet : ???

Link : http://lajme.org/
Titulli : Lajme.Org

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 07-05-2009, 19:04:36
Jeni te interesuar me:
Kodi: [Zgjidh]
<a href="http://www.Qyfyre.com" title="barcaleta, vica, humor, shqip">Barcaleta Shqip</a>
<a href="http://www.Mesoj.org" title="mesime, ndihme kompjuteri, tutoriale shqip">Mesime Tutoriale Shqip</a>
<a href="http://www.Lexoje.com" title="informacione, kuriozitete, artikuj, lajme shqip">Lajme Shqip-Lexoje.com</a>
<a href="http://www.online-money-fast.info" title="how to make online money fast">Online money fast</a>

Temat e fundit