Partneritet me Ndjenja.com - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partneritet me Ndjenja.com

Partneritet me Ndjenja.com

· 62 · 3967

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-04-2009, 15:55:39
Pershendetje, kush deshiron te bashkpunoje me faqen time le te shkruaje ketu.

Ju faleminderit nga stafi i Ndjenja.com!

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-04-2009, 17:58:20
Dëshiron me : http://shqipfalas.ch - pershkrimi: Veq Shqip

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 07-04-2009, 21:08:46
nese deshiron me albaniaonline.orgtitulli :albania

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 07-04-2009, 22:09:59
Pershendetje, kush deshiron te bashkpunoje me faqen time le te shkruaje ketu.

Ju faleminderit nga stafi i Ndjenja.com!

link : http://ww.tutorialeshqip.com
titulli: Informatika Shqip

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-04-2009, 18:28:27
Pershendetje, me falni per vonesen.
Un i vendosa ato links, perveç ShqipFalas.ch (sepse shoh qe nuk funksionon)

Andy & tani84 me njoftoni ketu kur te vendosni edhe faqen time.
Gjithe te mirat.

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-04-2009, 18:28:56
Ndonje tjeter qe deshiron partneritet me Ndjenja.com?

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-04-2009, 18:45:30
http://video.viganv.com ,  me emer Video Falas , po deshe

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-04-2009, 19:43:50
Deshiron em http://abcshqip.com/ pershkrimi Gjuha dhe Letersia Shqiptare

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-04-2009, 22:51:44
Ok, i shtova te dyja (blackw00rm e vura vetem "Letersia Shqiptare" sepse shume i gjate si pershkrim).
Nese ka te tjere qe duan bashkepunim shkruani ketu.

Gjithe te mirat.

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 26-04-2009, 00:04:14
E vendosa dhe un gjithashtu

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 26-04-2009, 00:11:01
Pershendetje, me falni per vonesen.
Un i vendosa ato links, perveç ShqipFalas.ch (sepse shoh qe nuk funksionon)

Andy & tani84 me njoftoni ketu kur te vendosni edhe faqen time.
Gjithe te mirat.

erNis sapo e shtova faqen tende me titull Njohje Shqiptare.

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 27-04-2009, 18:50:12
Ok faleminderit.
AlbDigital e kam ene edhe linkun tuaj.

Ka njeri tjeter qe deshiron shkembime?

Gjithe te mirat

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 27-04-2009, 22:01:17
E vendosa edhe une Ernis.

 • Postime: 131
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 27-04-2009, 22:02:29
Ok faleminderit.
AlbDigital e kam ene edhe linkun tuaj.

Ka njeri tjeter qe deshiron shkembime?

Gjithe te mirat

Title : Hapsira Juaj Forum
link : http://www.hapsirajuaj.com

Title : Ndeshje Futbolli Live
link : http://www.livefutboll.net

je i interesuar me keto dy faqet?

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-04-2009, 22:07:29
Pershendetje, kush deshiron te bashkpunoje me faqen time le te shkruaje ketu.

Ju faleminderit nga stafi i Ndjenja.com!

ska te bej dicka me temen ama te lutem mos na dergo SPAM shokit shot me erdhen 2 mesazhe per kete webfaqe. Per mua kjo eshte nje pa seriozitet!!

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 27-04-2009, 22:34:42
Pershendetje Sauron, i vendosa link-et tuaja.

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-04-2009, 22:35:04
OXODesign ishte nje prove, por nuk funksionoi "fatkeqesisht" :) e çuditshme qe te ka ardh e-maili pasi pata probleme me serverin. Nuk do ndodhe me ;)

Gjithe te mirat.

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 28-04-2009, 00:23:37
problem e pa problem ajo qe po me intereson ku e ke marr emilin tim? Jo nje po dy prej tyrve hehe!!!

 • Postime: 131
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 28-04-2009, 07:33:48
Pershendetje Sauron, i vendosa link-et tuaja.

i vendosa edhe un.
klm

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 28-04-2009, 23:02:41
Pershendetje, kush deshiron te bashkpunoje me faqen time le te shkruaje ketu.

Title:ALbaLab
Link:http://www.albalab.info

deshiron partneritet me ket website?

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 29-04-2009, 00:15:33
Pershendetje night dogg, e vendosa linkun tuaj.

Gjithe te mirat.

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 29-04-2009, 13:34:47
Pershendetje night dogg, e vendosa linkun tuaj.

Gjithe te mirat.
Pershendetje,edhe un e vendosa linkun tuaj ;)

Gjith të mirat

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 16-07-2009, 23:45:17
Kam rreth nje jave qe vizitoj ndjenja.com pas ndrrimit te scriptit, madje me ra ne sy qe logo ishte ajo roz qe perdorte me pare por u ndrruar me nje tjeter ngjyre blu ashtu sic e kerkon dhe vete dizjani i saj.. E vetmja gje qe nuk ka ndryshim eshte blloku i pertnereve qe ishte aty!Normalisht duhet te ishin vendosur pasi eshte nje copy paste e menjehereshme nga e vjetra ne te rene por kjo duket me pak rendesi nga ty ErNis..
Une do doja te pyesja: Ekziston mundesia te rivendosen faqet tona aty apo duhet qe edhe ne te eleminojme tenden prej tonave?

Pres pergj...

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 19-07-2009, 00:52:40
Www.Bisedoj.Com Pershkrimi Bisedoj.Com

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 19-07-2009, 00:54:19
Ne fakt e vura re edhe une...por mendova se do i vinte vete...nejse...

Temat e fundit