Partneritet me www.vetemsport.info - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partneritet me www.vetemsport.info

Partneritet me www.vetemsport.info

· 4 · 688

  • Postime: 79
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-01-2010, 23:16:07
Pershendetje te nderuar webmasterë.

Une deshiroj partneritete me faqe serioze dhe te pakten te kene pagerank 2+ .

I kerkoj keto kushte pasi ne kemi page rank 3 dhe pritet qe te rritet, vizita kemi mbi 150 ne dite dhe po shtohen keto dita dites e me shume.

Linku http://www.vetemsport.info
Emri i Faqes: Lajme Sportive

Ju mirepres....

  • Postime: 97
  • Karma: +1/-3

#1 ne: 13-02-2010, 12:13:06
Me www.botaime.tk emri argetohu

  • Postime: 119
  • Karma: +1/-0

#2 ne: 13-02-2010, 16:18:38
Emri : Hip Hop Shqip
Link : http://www.hiphopi.com

Ësht me PR2, nëse pranon vendosi të dhënat dhe më lajmro...

  • Postime: 19
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 20-04-2010, 15:26:41
Pershendetje,

ne jemi nje grup studentesh ne Gjermani, nese deshiron shkembim linkesh:

Titulli: studente shqiptare Tübingen
Link: www.sshnt.de

Temat e fundit