Reklamoj Falas - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Reklamoj Falas

Reklamoj Falas

· 31 · 3089

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 27-12-2010, 00:53:33
Pershendetje,
Nese keni nje faqe te tille si keto blog apo Forum nuk ka rendesi;

Web Studio,Hosting,Webmaster,Informatike me nje fjale te kete lidhje me internetin.

Ne Albcoders.com ne footer kam 6 vende bosh ku eshte reklama e bluehost
Permasat jane 120 x 60 pixels
Kete Faqe nuk e kam per fitim por per pasion Reklamat jane falas mire e ndigjuat por faqja juaj qe te pranohet duhet te jet dicka me vlere.
Ja kalofshit mire ...

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-12-2010, 01:19:59
Nje reklame e tille nuk do t'i bente keq blogut tim mbretitregut.com  :P

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 27-12-2010, 01:29:17
Dhe nje per Albwebmaster http://www.zeriyt.com/webmaster.html s'do te ishte keq :) Po nuk pertove dhe nje logo beje vete :d

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-12-2010, 06:14:14
Dhe  http://www.Forum-Al.com si qershia mbi torte sdo ishte keq Daku lol ..Kalofsh mire

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 27-12-2010, 07:47:18
nje per wpalb dhe fantazoj???? te dyja .com????

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-12-2010, 10:17:54
Pershendetje !
Nese ke deshire dhe mendon se faqe ime vlen te jete aty mund ta vendosesh.
po ngarkoj logon ne attachment ndersa link mund te vendosesh kete

http://nipastudio.com/sq/

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-12-2010, 10:44:08
MBRETi TREGUT Max dhe Mand1 mos e ngatroni kekun me byrekun.

UrL e shtova bannerin ,Khena25 me dergo nje banner me permasat e duhura.

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 27-12-2010, 10:51:24
Reklamoj www.avon.com :)

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 27-12-2010, 10:56:47
nje per wpalb dhe fantazoj???? te dyja .com????
vetem wpalb.com se harrova ta thoja.
Reklamoj www.avon.com :)
Nuk edi po me duket se ke lexuar vetem titullin.
O cuna nuk e hapa temen per te bere gallat gjith naten tap shishe kam qene prandaj nuk ja kam nevojen dhe ju lutem dergoni edhe nje banner para se te postoni.
Permasat 120 x 60 pixels

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 27-12-2010, 11:14:47
MBRETi TREGUT Max dhe Mand1 mos e ngatroni kekun me byrekun.

UrL e shtova bannerin ,Khena25 me dergo nje banner me permasat e duhura.
Flm, rrofsh!  :)

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 27-12-2010, 11:25:23

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 27-12-2010, 14:23:49
Se harrova te jepja banner sry.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-12-2010, 19:01:37
Mando e kisha vendosur me gjith qef por duhen te jene faqe me te njejten permbajtje qe ka albcoders.com jo chate e gjojna   :S

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 29-12-2010, 17:02:46

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 29-12-2010, 18:10:27
Sa e vendosa dhe wpalb.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 04-01-2011, 12:50:04
Me duket se shumica nuk e lexon fare postimin por i bjen shkurt sa lexon titullin dhe hajt te vej ca linke.
S.a duhet te kete permbajtje me webmaster,kodim,template kudigjo une per gjera te tilla jo Radio e chat
klm.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 04-01-2011, 13:26:56
O cuna permbajuni icik temes... lexoni se per cfare ben fjale , dhe pastaj shkruani

 • Postime: 123
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 06-01-2011, 00:51:31
Jam i interesuar dhe une me http://www.meemira.comfaleminderit

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 06-01-2011, 00:58:40
LOL

Rono, lexo:

Citim
Web Studio,Hosting,Webmaster,Informatike me nje fjale te kete lidhje me internetin.


Keshtu eshte kur nuk hap teme me titull te qarte :P

 • Postime: 123
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 06-01-2011, 01:16:59
Pershendetje,
Nese keni nje faqe te tille si keto blog apo Forum nuk ka rendesi;
......
 Reklamat jane falas mire e ndigjuat por faqja juaj qe te pranohet duhet te jet dicka me vlere.
Ja kalofshit mire ...

Nuk eshte shume i qarte....ishalla ska lexuar ndonjehere artikuj MKTG,pepse po te kete lexuar...i bie qe ska kuptuar gje fare.
Me sa kuptova une ky pranon faqe blog,me forume dhe me vlere.

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 27-03-2011, 20:13:01
O daku pershendetje,
Po nje per Armando Boni do ishte OK?  hmmmmm:

Faleminderit.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 28-03-2011, 21:33:50
bej banner 120 x 60 ta vendos ne footer
si te duket dizajni ri Armando :)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 30-03-2011, 19:14:26
Nese ke mundesi nderro pak ate logon qe ke vene per mua sepse e shoh qe nuk luan perhere dhe vendos kete :)
http://cokollata.com/nipa.gif

flm.

Temat e fundit