Reklamoj Falas - 2 - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Reklamoj Falas

Reklamoj Falas

· 31 · 3082

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 08-04-2011, 08:48:53
daku ta kam derguar ne MP linkun dhe bannerin .

designi duket goxha i mire. shume i lehte si ne sy po ashtu edhe ne hapjen e tij.

#26 ne: 10-04-2011, 19:36:33
do me pelqente dhe mua per http://Gjithcka.al

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 19-05-2011, 06:02:49
a ben me faqet qe kan lajme per teknologji p.sh faqja ime http://sensthash.com/indeksi/?cat=9

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 03-07-2011, 01:19:15

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 03-07-2011, 17:28:56
Ato bannera qe kam vendosur do i mbaj dhe nuk dua asgje por per 4 vendet e tjera qe jane bosh nuk mund te reklamoj me falas.Nese ka njeri deshire te plocoje vendet bosh duhet te jete aktiv ne ate forum dhe pagerank tashme eshte 3 i bjen te keni backlink ne te gjitha faqet.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

Temat e fundit