Shkembim linkesh me Portali-n Brezovica ! - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkembim linkesh me Portali-n Brezovica !

Shkembim linkesh me Portali-n Brezovica !

· 2 · 546

  • Postime: 23
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-03-2010, 20:02:41
Te nderuar, jam i gatshem te bashpunoj me te gjitha faqe qe jane serioze ne punen e tyre.
Pra e vetmja gje qe kerkoj nga faqet eshte qe te jene serioze.

Linku: http://www.brezovica-ski.org
Decp: Portali Brezovica

Pres te shikoj faqet e juaja ?!

  • Postime: 23
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-04-2010, 20:01:40
Ju lajmroje se sapo morra PR1,  pres te interesuar per shkembim.

Temat e fundit