Shkembim linkesh ose bannerash me GuidaShqiptare.com - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkembim linkesh ose bannerash me GuidaShqiptare.com

Shkembim linkesh ose bannerash me GuidaShqiptare.com

· 1 · 317

  • Postime: 13
  • Karma: +0/-0

ne: 08-05-2009, 23:15:45
VINI RE !GuidaShqiptare.com është nje faqe e kompletuar ne tregun shqiptar. Ajo sjell në treg nje risi te re ne “shumëllojshmërine e  informacionit në një vend të vetëm”. Guidashqiptare.com është faqe me informacionet më të freskëta që azhurnohen dhe pasurohen çdo minutë si me informacione të grumbulluara nga vetë stafi i Guidashqiptare.com, ashtu edhe me informacione që hedhin vetë përdoruesit e Guidashqiptare.com. Indeksimi i të dhënave që përdor Guidashqiptare.com bën që informacionet tuaja të gjenden lehtë edhe nga motorët e kërkimit si Google apo Yahoo. Të gjitha këto kanë bërë që në një periudhë shume të shkurtër kohore Guidashqiptare.com të ketë me mijëra vizitorë në ditë me tendencë gjithmonë në rritje.

 
GuidaShqiptare.com është direktoria më e pasur e bizneseve me nje rritje te pasueshme te biznese të indeksuar e të kategorizuar. Mekanizmi i kërkimit shumë eficient ju lehtëson punën për të gjetur sa më shpejt të dhënat për një biznes të caktuar.
 
Direktoria  bëhet edhe më interesante pasi i krijon mundësinë vetë bizneseve të hedhin informacionet që ata dëshirojnë të publikojnë për biznesin e tyre. Hedhja e informacionit mund të bëhet në cdo moment për t’iu përshtatur më mirë nevojave të tregut, sezonit, ofertave të ndryshme. Guidashqiptare.com i ofron bizneseve hapësirë të konsiderueshme për të hedhur informacione tekst, foto, apo video, duke krijuar kështu një faqe të vërtetë interneti për atë biznes. Shikueshmëria e lartë e faqes tone është një nga avantazhet e publikimit të informacioneve edhe për ato biznese që tashmë kanë faqen e tyre personale në Internet.
 
Informacionet e biznesit ndahen në dy kategori: (a) statike, ku përfshihen informacione të tilla si adresa, logo, numër telefoni, faksi, celulari, Email, adresa Web, kategoria e biznesit, dhe një përshkrim i shkurtër; (b) dinamike, ku përfshihen informacione të rëndësishme për kompaninë, si oferta, produkte, apo gjithçka që kompania e konsideron si avantazh, të cilat mund të hidhen në formën tekst, foto, video.
 
Guidashqiptare.com mbeshtet konceptin qe Ju te jeni administrator të informacioninit tuaj, duke ju dhene akses (username / password) dhe ju vete mund t’i ndryshoni të dhënat tuaja sa herë që ta keni të nevojshme.
 
Stafi jone do te jete gjithmone ne ndihme te pasurimit te informacionit te biznesit tuaj, qoftë informacionin statik apo dinamik,ne hedhjen e materjaleve te videove apo te fotove.

Një element shumë efikas gjatë kërkimeve eshte edhe VENDNDODHJA e biznesit.  Lokalizimi në hartë i vendodhjes së biznesit tuaj bën të mundur që ky informacion të jetë menjeherë dhe efikas per gjetjen e nje biznesi, një tjetër produkt me interes, pjesë e Guidashqiptare.com.

GuidaShqiptare.com kerkon Shkembim linkesh me faqe serioze dhe te vizituara shqiptare :
RREGULLAT :
Jo me shum se 5 Linke parteriteti -
Jo websiteve me free hosting -
Jo websiteve me free domain -
Website duhet te kete nje shikueshmeri te kenaqshme !
----------------------------------------------------------------

GuidaShqiptare.com kerkon Shkembim bannreash me faqe serioze dhe te shume te vizituara shqiptare :
RREGULLAT :
Jo me shum se 2 banneri parteriteti -
Jo websiteve me free hosting -
Jo websiteve me free domain -
Website duhet te kete nje shikueshmeri te kenaqshme !
Banneri nuk duhet te vendoset ne footer ( pra ne fund ) .
Lejohet vetem ne krye ose ne header .
Banneri jon me permasa :  468px × 60px , 245px × 70px , 284px × 96px , 300px × 250px
Pranojm banner me permasa : 245px × 70px
Vendi ku do te vendoset :
Shikoje me poshte :


Gjithmone jemi te Gatshem per ju !

Temat e fundit