Shkembim linkesh www.sshnt.de Faqe e studenteve te Tübingen, Gjerm. - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkembim linkesh www.sshnt.de Faqe e studenteve te Tübingen, Gjerm.

Shkembim linkesh www.sshnt.de Faqe e studenteve te Tübingen, Gjerm.

· 1 · 1035

  • Postime: 19
  • Karma: +0/-0

ne: 20-04-2010, 14:56:08
Kerkojme bashkepunim me faqet serioze shqiptare. Me sakte, ne shkembim linkesh, qellimi?  Permiresimin i google PR.

Ne jemi nje grup studentesh Shqiptare ne univ. e tübingen Gjermani.

PS: Nuk pranojme bashkepunime me faqe erotike, pornografike apo warez.

Temat e fundit