Shkembim linqesh me Universalb.com - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkembim linqesh me Universalb.com

Shkembim linqesh me Universalb.com

· 18 · 1577

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

ne: 07-12-2010, 23:50:01
Shkembim linqesh me http://www.universalb.com/

per ato qe kan deshire ju lutem me kontaktoni

gjithsesi gjej rastin te falenderoj Oltin sepse ka qen i vetmi qe ka publikuar universalb tek zeriyt .
gje qe ska ndodh neper faqet tjera te medha pas kerkeses time :)
gjithsesi e kuptoni vet me teper .

me kontaktoni per me teper

Me rrespekt Toni

« Editimi i fundit: 08-12-2010, 16:13:14 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-12-2010, 00:14:32
M'ke borxh i Red Bull kur takohemi nai her n'Tiran :d
Ka ndonje adrese RSS UniversAlb vetem per temat e reja, se ne kete menyre mund ta ve te http://alb5.com/ qe te dalin aty ne nje bllok te vecante temat?
Vetem se dicka duhet te besh kujdes, qe une e kam fiksim; titujt e temave duhet te jene shkruar mire. Te fillojne me germe te madhe, te kene drejteshkrim pak a shume te rregullt dhe te mos kene teprice shenjash pikesimi, si psh 20 pikecuditese apo pikepyetje :P
Dhe, pike ne fund te titujve, nuk vendoset!

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 08-12-2010, 00:45:01
olto jo nji po tkam i ark plako :)

per rss feed ncuk
ket punen e pikes ishte pun e dhishme sepse edhe ne twiter se postoja dot
kur e mora vesh ku flente lepri ishte vone lol
vetem prej .

normal qe temat fillojn me te medhaja mer :)
edhe pikpytje e pikcuditse skan dmth
tashi ne shkrim edhe mund te kem be ndonje gabim ose dy ose 3
por me falet gjithsesi te shkrush cdo gje nga menja e truri besoj ene mir aq :P

per rss feed nese mjep i dore ti se mund ta aktivizoj e bej un
, fakt ky qe se kam perdor ndonje her mkupto dhe seshte se jam ndonje mjeshter webi lol

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-12-2010, 00:47:45
http://theos.in/internet/howto-add-vbulletin-rss-feed/

Duhet vetem t'i aktivizosh sepse vBulletin i ka vete.

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 08-12-2010, 00:56:43
ok ja ti hedh i sy

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 08-12-2010, 01:19:32

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 08-12-2010, 04:58:04
po e pash olti klas fare ka dal :) rrofsh plako

edhe icona u be
shife i her i shko flamuri shqiptar , apo ti vej ndonje gje qe ka lidhje me planetet yjet ?
ca mendimi mjepOlti bera nji postim te ri nje lajm dmth tek universi
por spo e shof te alb5 dmth shof vetem te vjetrat
mos do kohe qe ta mari si lajm apo mer thjesht ato qe kap random

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 08-12-2010, 16:04:31
LOL cfare ka ndodhur me sitin sot? eshte off  ^o)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-12-2010, 16:13:58
Nuk eshte off jo, por url mesiper ishte shkruar gabim. Tani cdo gje ok.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 08-12-2010, 20:04:45
po he mo se thash dhe une  hmmmmm: se e kisha komentuar kete ne nje teme tjeter dhe po vrisja mendjen nese eshte koj apo jo.
dhe une shkruajta thjesht L O L kurse ai motion u shkri se qeshuri  :D

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 18-12-2010, 04:46:08
Pershendetje ! Je I Interesuar Te Nderrojme Links Me Faqen Time

http://wWw.Dibranet.Net/   [Portali Rinise Dibrane]

Ketu Ke Disa Te Dhena Per Faqen Qe Ka Pak Qe Eshte Hapur :    * 8,217  Visits     * 14,354 Pageviews
* 86.21% % New Visits    # 7.46%Bounce Rate

Nese Je I Interesuar ! Ju Lutem Konatkato Me Mua

http://www.facebook.com/DeViLLi.G  [Facebook]

Ose Email ;  web@dibranet.net

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 18-12-2010, 09:43:27

http://www.facebook.com/DeViLLi.G  [Facebook]

Ho mre Toni i AHG-se e paske sjelle koken ti eee, ti je ai H i famshmi me duket  hmmmmm:.

Te pergezoj per faqen dibranet.net, dhe po me degjove mua mos u merr me me budallalliqe (script kiddies), por mundohu te besh dicka te bukur ne internet, ashtu sic ke bere faqen tende ashtu mundohu te japesh edhe kontributin tend ne permiresimin e internetit Shqiptar, eshte me te vertete e lezetcme faqja jote, edhe hice ate video te AHG-se aty sepse nuk eshte dicka profesionale nga ana jote.

KLM :)

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 18-12-2010, 12:07:04
Pershendetje Toni


un sapo e vendosa linkun tat


edhe per vizita ska nevoj ti tregosh dmth sepse edhe nese
ske vizita fare per mu je i nderuar perderi sa ofron shkembin linqesh :)

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 20-12-2010, 10:17:15
deshiron me:

Linku: www.shpija.co.cc   Titulli: Shpija e Kosoves
Linku: www.bloggertuts.co.cc Titulli: BloggerTuts

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 20-12-2010, 16:58:07
sigurtsh qe po dardan un ti vendosa linqet te dyja

te pershendes

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 20-12-2010, 18:13:01
Gjithashtu i vendosa dhe un.

 • Postime: 98
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 20-12-2010, 19:11:24
flm :)

Temat e fundit