Shkmbim linkesh me www.albprofil.com - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkmbim linkesh me www.albprofil.com

Shkmbim linkesh me www.albprofil.com

· 15 · 753

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

ne: 08-05-2009, 22:51:29
 www.albprofil.com Eshte rrjeti i pare social ne shqiperi :
- Lidhu ne rrjetin me te madh Shqiptar.
- Kerko per miq te rinj dhe flirte.
- Trego fotot e tua. Degjo muzike. Lidhu me miqte e tu te vjeter.
- Nderto grupin tend. Fto te tjeret te bashkohen me grupin tend
Kerkojm te shkembejm linqe me faqe shqiptare . Linku do te vendoset ne cdo faqe te site .
Kerkesat per shkembim linkesh jane :

Nuk lejohen website me free Host !
Nuk lejohen website me free domain prsh . .tk , .net.tc .co.cc etj
Nuk lejojm website qe kan me shume se 15-20 linke partneriteti
___________________ _______

Te interesuarit te njoftojn . Flm

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-05-2009, 23:34:40
rrjeti i pare? Ne kuptimin kohor apo te trafikut?

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 08-05-2009, 23:37:56
ne te dy-ja . Eshte nja nga sloganet tona

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 09-05-2009, 00:18:53
hmm:
http://alexa.com/siteinfo/albprofil.com
Ndersa domaini eshte regjistruar me 2009-01-16, pra mua sme duket e para ne asnjerin aspekt :S

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 09-05-2009, 10:03:35
@ Html Master !
http://www.albayoung.com/
http://top.al/
http://www.barkafe.com/

Per ato me siper jam i interesuar per shkembim linkesh

Per :
http://www.topzemra.com/
http://www.faqet.com/

me trego deri sa vizita arrijn ne dit sepse per ato ne  fillim jam gati per te shkembyer linke ! Me sa pash ne disa site ju kishit vendosur dhe buton ! Nqs deshironi mund te na e vendosni neve ne vend te linkut . Me shkruaj si ti vendos emrat etj ! ...

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 09-05-2009, 10:36:00
me http://video.viganv.com 1600-2000 unike ndite , pr2.

me emer Video Falas

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 09-05-2009, 10:40:20
@ Html Master !
http://www.albayoung.com/
http://top.al/
http://www.barkafe.com/

Per ato me siper jam i interesuar per shkembim linkesh

Per :
http://www.topzemra.com/
http://www.faqet.com/

me trego deri sa vizita arrijn ne dit sepse per ato ne  fillim jam gati per te shkembyer linke ! Me sa pash ne disa site ju kishit vendosur dhe buton ! Nqs deshironi mund te na e vendosni neve ne vend te linkut . Me shkruaj si ti vendos emrat etj ! ...


po me kte do shkembime linkesh?
http://en.wikipedia.org/wiki/Modesty

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 09-05-2009, 10:45:58
@ Html Master !
http://www.albayoung.com/
http://top.al/
http://www.barkafe.com/

Per ato me siper jam i interesuar per shkembim linkesh

Per :
http://www.topzemra.com/
http://www.faqet.com/

me trego deri sa vizita arrijn ne dit sepse per ato ne  fillim jam gati per te shkembyer linke ! Me sa pash ne disa site ju kishit vendosur dhe buton ! Nqs deshironi mund te na e vendosni neve ne vend te linkut . Me shkruaj si ti vendos emrat etj ! ...lol, html master te ka treguar qe keto faqe jane shume kohe para qe ti te besh kete faqe dhe per te treguar se nuk eshhte rrjeti i pare social ne shqiperi ashtu siq pretendoni ju, dhe ai nuk te ka kerkuar te shkembesh linqe me ato faqe lol  :S

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 09-05-2009, 12:12:54
lol, html master te ka treguar qe keto faqe jane shume kohe para qe ti te besh kete faqe dhe per te treguar se nuk eshhte rrjeti i pare social ne shqiperi ashtu siq pretendoni ju, dhe ai nuk te ka kerkuar te shkembesh linqe me ato faqe lol  :S

LOL nuk eshte tema e pare qe hap ky qe thot qe kjo faqe e para e me e mira... po keshtu kishte hap nje tem tjeter me nje faqe qe thonte faqja me e pelqyer nga motorret e kerkimit e qe jemi ne fillim fare.. e nje kerkim te vogel bera un e as ne faqen e pare nuk ishin.. asnje backlink nuk kishin.. pr 0.. e bla bla... megjithate un se kuptoj kete rob nga i nxjerr keto perfundime... ku bazohet e bla bla.. sepse faktet jan komplet kundra.. te pakten mos i jepni kaq shume vlere faqes nese se ka :D me mire do ishte sikur te thoje.. pretendojme te behemi te paret.. por jo jemi te paret..

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 10-05-2009, 09:18:36
ju paskeni qen noob fare !
Ju a thashe ne fillim qe eshte slogan i joni duke pare templaten dhe social engine me tgjith pluginsat eshte rrjeti i pare ne kete format qe kemi bere ne !!!

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 10-05-2009, 09:25:40
te shohim ti qe je pro cdo besh me faqjen!

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 10-05-2009, 16:35:46
UrL Fershellen *

Faqe nje mujore kerkoni edhe zgjedhje ne partneritet ,, pfff. cte themi ne qe i kemi mbi 4 vjet

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 12-05-2009, 19:20:23

Kerkesat per shkembim linkesh jane :

Nuk lejohen website me free Host !
Nuk lejohen website me free domain prsh . .tk , .net.tc .co.cc etj
Nuk lejojm website qe kan me shume se 15-20 linke partneriteti
___________________ _______

Te interesuarit te njoftojn . Flm

Pershendetje a mund ta di se ku eshte problemi ke faqet me .net?

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 12-05-2009, 19:22:12
jo .net por .net.tc > eshte nje domain falas qe merret tek smartdots

Temat e fundit