Shkrues i artikujve unik në gjuhën Angleze - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkrues i artikujve unik në gjuhën Angleze

· 2 · 944

Shkrues i artikujve unik në gjuhën Angleze

· 2 · 944

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 10-01-2011, 20:07:59
  IncomingHealthInsurance.com (si pjese e Mawista.com) kërkon të punësoj një person për shkruarjen e artikujve në gjuhën angleze për nevojat e saja.

  Artikujt kanë të bëjnë kryesisht me sektorin e turizmit dhe sigurimeve shëndetësore.

  Kushtet:
  - Njohje perfekte e gjuhës angleze,

  Vendi i punës:
  - Nga distanca.

  Pagesa:
  - Sipas marrëveshjës.

  Per me shume kontaktoni:

  info[at]incominghealthinsur ance.com

  • Postime: 211
  • Karma: +0/-4
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 14-01-2011, 17:58:26
  Konkursi mund te quhet i mbyllur!

  Temat e fundit