| ZOUMZ. COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve | - Bashkepunime | Partneritete

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

| ZOUMZ. COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve |

| ZOUMZ. COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve |

· 1 · 444

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 23-08-2009, 04:57:55
| ZOUMZ.COM - | Kommuniteti grafike i shqiptareve |www.ZOUMZ.com


Forum per DIZAJN nuk egziston ndonje si ky nuk osht me vBulletin osht me sene shum te forta ka shum sene nto gjithqka nga nje staff qe i din senet e dizajnit e shum sene tjera ...


TUTORIALE per DIZAJN shqip
OFERTA per DIZAJNe
PSD te ndryshme
TURNIRE
LUFTA MIQESORE
PUNIME JAVORE etc etc...
Tani edhe turniri i radhes E U R O - Z O U M Z qe dot marin pjes vetem 24 antar ...
Merni edhe ju pjes pasi ka vend edhe per ju , nxitoni.
http://zoumz.com/lajme-dhe-njoftimet/e-u-r-o-z-o-u-m-z/

Ju mirpresim ...Ju faliminderit per mirkuptim ...

Temat e fundit