Leku - 21

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bota e punes dhe biznesit. Tema informative dhe diskutime.

M A X
25-07-2006, 19:45:24

Gazeta Biznesi vetëm biznes s'di te bëj!

Lexova një shkrim interesant ne faqen dollani.com dhe mendova ta ve këtu qe ta ndaj dhe me lexuesit e Zeri YT! Ne fakt përtej interesantes ne këtë opinion te këtij personit qe e ka shkruar atë, tregohet niveli i vërtetë se ku ndodhet sot ajo qe quhet m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe