×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 18-10-2012, 09:03:37 »

“Tjetri” është quiz shoë më i ri i Top Channel drejtuar nga Eduart Manushi. Një lojë ku zbativen ata që marrin pjesë e ata që shikojnë, merren informacione interesante nga një sërë fushash dhe sigurisht fitohen para. Gjithçka zhvillohet me ritëm e dinamikë e aty ku situata mbetet, i lihet radha tjetrit.

“Tjetri e kemi kapur si filozofi neve në kushtet kur në Shqipëri ka një lloj kënetëzimi dhe personazhet në Shqipëri nuk lëvizin nga postet për qamet, për sektor privat, shtetëror për çdo gjë, ne duam të japim një lloj shkundjeje me "Tjetrin" me një mundësi që të jepet në jetë. Pra është një lloj hapje rruge për të rinjtë sidomos në këtë moment të rëndësishëm”, thotë moderatori Eduart Manushi.

Bashkëpunëtore e Manushit, bukuroshja Kristela. Por edhe personazhe të tjerë ndërhyjnë gjatë lojës, duke u bërë pyetje konkurrentëve me nota humori. Nga e hëna në të premte, ora 18:30…“Tjetri”.

"Tjetri", quiz i ri në Top Channel - Top Channel Albania - News - Lajme