×

Nga Bota - Lajme dhe Diskutime

Vritet Muamar Gadafi

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 7 · 428

Federata Ballkanike

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 235

Funde diktatorësh

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 188

Turqia tronditet nga tërmeti

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 159

"Bashkimi Euroaziatik"

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 172

Siria - Mes Teheranit dhe Ankarase

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 147

Rikthimi i Putinit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 156

"Sekretet" e Julian Assange

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 255

Palestinë - Izrael

Nisur nga kreksi  | Postimi i fundit nga kreksi    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 172 · 15236

Sot 10 vjet nga “11 shtatori”

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 6 · 507

Leksioni i pamësuar i lirisë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 145

11 shtatori 2001 (Te thenat dhe te pathenat)

Nisur nga erzeni  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 » · 32 · 4182

Lamtumirë botë e vjetër!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 120

I nxehti dyfishon luftrat

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 113

Merkel i vendos kushte Serbisë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 130

Bie Tripoli

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 3 · 177

Kronologjia e konfliktit libian

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 162

Rrethi vicioz

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 250

Xhorxh Soros

Nisur nga Muslimanja  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 1295

Makina vrastare e Sirisë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 170

Kriza Ukrainase!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 10 · 854

Quo vadis Erdogan?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 136

Pse Amerika është në krye?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 637

Drama në Afrikë :(

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga +ERELA+    · 1 · 201

Masaker ne Norvegji

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 270

Muza italiane e Europës?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 135

Greqia është një Kleptokraci

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 182