×

Aktualiteti Boteror

Politikanet me te keqinj ne Bote?

Nisur nga Kujdes  | Postimi i fundit nga Bekimi    « 1 2 3 4 » · 96 · 7015

Irani kercenon dhe kercenohet.....!

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Hizbilah    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 161 · 9771

Sadami përballë drejtësisë!

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga albnobody    · 13 · 1537

Pavarsi Ekonomike?

Nisur nga kelmendi  | Postimi i fundit nga kelmendi    · 0 · 1317

Tërmeti në Indonezi

Nisur nga Outime  | Postimi i fundit nga Fluturaske    · 3 · 218

Vojvodina VS Serbia

Nisur nga reflektues  | Postimi i fundit nga reflektues    · 4 · 939

IRAN vs. SH.B.A

Nisur nga Outime  | Postimi i fundit nga Lefter    · 7 · 1946

BOMBA E SANXHAKUT

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 687

Fenomeni "Che Guevara"

Nisur nga Alban  | Postimi i fundit nga Guevara    « 1 2 » · 26 · 4355

Kush eshte "Katovica"?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga PetritKola    · 1 · 804

Pergjohet qeveria greke

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga durrazy    · 1 · 541

Demokraci - Jodemokraci?!!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 452

A duhet derguar Harxhi Ambasadore ne SHBA?

Nisur nga Sirio00  | Postimi i fundit nga ksenia    « 1 2 » · 33 · 2783

TERRORIZMI NJEJTE ME KOMUNIZMIN.

Nisur nga Kalt  | Postimi i fundit nga Alesund    · 1 · 598

Gjenocidi rus ne Ceceni

Nisur nga Rrufeja AK 47  | Postimi i fundit nga Mr.Universi    · 20 · 4097

Si e mendoni te ardhmen e Ballkanit?

Nisur nga Scard  | Postimi i fundit nga xhavo    · 13 · 1815

Trazirat ne France

Nisur nga Ilirian  | Postimi i fundit nga PetritKola    · 24 · 1805