×

Aktualiteti Boteror

ITALIA KERCENOHET NGA AL - KAEDA

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga StormAngel    · 4 · 764

Guvernatori: ''Jam gay dhe jap doreheqjen''

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Etamolpid    · 2 · 510

Perleshje ne Struge, 40 te plagosur

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga milanisti    · 0 · 529

Z. Gorbacov, rrezojeni kete mur!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1079

Ku do te ndalet Evropa?

Nisur nga Alban  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 1297

1 Maji!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Alban    · 3 · 922

Terheqja e miqve!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 651