Bota Sot


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme nga bota dhe diskutime ne lidhje me arenen nderkombetare
Pergjigje nga: Stellina, Mustafa123, Mustafa127

Masonët Shqiptar

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1657578576186.jpg
Ωμέγα
07-09-2021, 12:52:04

Teoritë konspirative kundër Covid-19: “Pandemia paralele” që mori shumë jetë

Pandemia e coronavirust për më shumë se një vit paralizoi gjithçka në planetin Tokë, por kjo vetëm sa nxori në pah pandeminë e vërtetë të teorive konspirative.Vështirë është t’i numërosh të gjitha: që COVID-19 është armë biologjike, që është krijuar nga një elitë misterioze që vranë disa miliona...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-03-2021, 00:31:20

Racizmi në nivele të larta ne Europe

Barazia është një shtyllë qendrore e rendit evropian të pasluftës, por racizmi strukturor dhe institucional vazhdon në shumë vende evropiane. Dunja Mijatoviç e Këshillit të Evropës thotë se është koha për të trajtuar pabarazinë racore.Të gjitha qeniet njerëzore kanë lindur të lira dhe të barabar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeFB_IMG_1610022951754.jpg
Pergjigje nga: olti, Passion

Brexit Countdown

M A X
24-12-2020, 21:42:29
 d447310f-4339-4807-8da6-8fa6c14e1502.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

adb8f7e7-45af-479d-a9b7-a5a3f47689f4-1024x576.jpg

nagorni armenia.jpg