Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme nga bota dhe diskutime ne lidhje me arenen nderkombetare

Pergjigje nga: Stellina, Mustafa123, Mustafa127

Masonët Shqiptar

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1657578576186.jpg
Ωμέγα
07-09-2021, 12:52:04

Teoritë konspirative kundër Covid-19: “Pandemia paralele” që mori shumë jetë

Pandemia e coronavirust për më shumë se një vit paralizoi gjithçka në planetin Tokë, por kjo vetëm sa nxori në pah pandeminë e vërtetë të teorive konspirative.Vështirë është t’i numërosh të gjitha: që COVID-19 është armë biologjike, që është krijuar nga një elitë misterioze që vranë disa miliona...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-03-2021, 00:31:20

Racizmi në nivele të larta ne Europe

Barazia është një shtyllë qendrore e rendit evropian të pasluftës, por racizmi strukturor dhe institucional vazhdon në shumë vende evropiane. Dunja Mijatoviç e Këshillit të Evropës thotë se është koha për të trajtuar pabarazinë racore.Të gjitha qeniet njerëzore kanë lindur të lira dhe të barabar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeFB_IMG_1610022951754.jpg
Pergjigje nga: olti, Passion

Brexit Countdown

M A X
24-12-2020, 21:42:29
 d447310f-4339-4807-8da6-8fa6c14e1502.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

adb8f7e7-45af-479d-a9b7-a5a3f47689f4-1024x576.jpg

nagorni armenia.jpg
M A X
08-11-2020, 11:35:55

Xho Bajden Presidenti i ri i SHBA

Xho Bajden ka fituar garën për t’u bërë presidenti i ardhshëm i SHBA, duke mundur thellë Donald Trump. Biden ka fituar fushën kryesore të betejës në Pensilvani, duke e shtyrë atë mbi pragun e votimit të kolegjit elektoral me 270 vota që kërkohen për të futur në Shtëpinë e Bardhë. Fushata Trump ka treguar që Presidenti nuk
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

lockdown 2.0.jpgpolicia amerikane.jpg

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Epidemia me emrin komplotizëm

12:51
05-06-2020, 22:43:26
Nga Zaria Gorvett teorite konspirative komplotiste komplote.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


usa.jpg
china-eu-rift-converted-01-scaled kina europa.jpg


MjAyMDA0N2M4MjZhMTY3ZGNhY2YwZjAxNDlmOGRiNmY4MDYzMzE.jpg
hjhjjhjh-1024x576.jpg

M A X
22-03-2020, 12:55:04

Termet ne Kroaci

Sikur te mjaftonte virusi tani ka dhe dridhje toke. Sot ne mengjes dy termete te nje pasnjeshme kane shkaktuar deme te konsiderueshme ne Kroaci, por fatmiresisht nuk ka viktima njerezore. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Screenshot_20200213-143338.jpg
M A X
08-02-2020, 16:46:27

Ngjarje nga bota

Lajme dhe informacion te reja nga bota. Gjera interesante nga arena nderkombetare. Te fundit nga bota.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-02-2020, 00:15:17

Demokracia dhe demografia janë sfidat e reja për Evropën Lindore

Po sikur kërcënimi kryesor për Evropën Qendrore dhe Lindore të vinte nga emigracioni? Kujdes, emigrim, jo imigrim. Ose largimi i miliona të rinjve drejt Evropës Perëndimore, pas hapjes së kufijve.Dy studime të fundit nxjerrin në pah këtë temë të nënvlerësuar në analizën e ish vendeve komuniste, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BB6935CF-8401-4FA4-BAF6-B1B10168D631.jpg
maxresdefault.jpg