CIA: Greqia do zhytet në anarki, rrezikohet edhe grusht shteti - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

CIA: Greqia do zhytet në anarki, rrezikohet edhe grusht shteti

CIA: Greqia do zhytet në anarki, rrezikohet edhe grusht shteti

· 2 · 521

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-05-2011, 16:14:32
Nga PAUL RONZHEIMER BILD

Në Greqi ka nisur një valë e re protestash e bashkë me të është rritur frika për trazira.

Shërbimi sekret amerikan paralajmëronte në një raport për një situatë të pakontrolluar në vendin e falimentuar.Në raport thuhet se do ketë trazira të rënda, madje flitet edhe për një grusht shteti.

Përfundimi i CIA-s: Kurse i ashpër i kursimeve dhe situata e tmerrshme mund të përshkallëzohen, Athina do e ketë shumë të vështirë që të marrë nën kontroll situatën.

Raporti flet për rebelim e dhunë në muajt e ardhshëm.

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-05-2011, 18:02:43
InshaALlah t'i dale flaka dhe te mund ta shoh qe ketu ne Suedi

Temat e fundit