Donald Trump Meltdown - Bota Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Donald Trump Meltdown

Donald Trump Meltdown

· 2 · 1273

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 23-10-2019, 10:52:20
 

Cdo dite e me shume presidenca e Donald Trump merr permasa dhe forma nga me absurde, skurrile e groteske, qe para se ai te merrte ate post as qe te shkonte ndermend se dicka e tille mund te ishte e mundur.

"Don't be a tough guy. Don't be a fool! I will call you later." - Donald Trump per presidentin turk.

"Mr. Mattis ist the world's most overrated general. You know why? He wasn't tough enough. I captured ISIS. Mattis said it would take two years. I captured them in one month." - Donald Trump per ish ministrin e mbrojtjes General James Mattis

"You are not a politician, you are a third-grade politician." - Donald Trump per kryetaren e Kongresit amerikan, demokraten Nancy Pelosi.

Nancy Pelosi deklaroi mepas para mediave: - "I think now we have to pray for his health. This was a very serious meltdown on the part of the president."

Trump iu pergjigj pastaj ne Twitter: - "Nancy Pelosi needs help fast! She had a total meltdown in the White House today ... she is a very sick person!"

Nese sheh politiken shqiptare e deshperohesh per nivelin e saj, pastaj sheh keto te pertej Atlantikut dhe mendon se ka po aq keq, ne mos me keq :D

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-10-2019, 10:57:29
Nje tweet talles i Hillary Clinton per gjendjen e sotme te Trump.
Sikur JFK te ishte si Donald Trump cfare do i kish shkruar ai Hrushovit per krizen e rraketave ne Kube, qe ka qene nje nga momentet kyce ne historine moderne, sepse per pak mund te kishte cuar boten ne nje lufte nukleare.

Temat e fundit