Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 11-01-2020, 20:12:59 »

Si është ajo shprehja: kur njeriu don arsye për të të varë, e gjen edhe mes rreshtave të një poezie dashurie.

Kjo është ç’njerëzore!
Postuar nga: erlehta
« ne: 11-01-2020, 17:29:31 »

Ky është tmerr.
Postuar nga: Alban
« ne: 11-01-2020, 12:08:09 »

Në një deklaratë televizive, qeveria e Iranit ka pranuar se rrëzoi pa qëllim aeroplanin ukrainas, pasi shënjestrën e ngatërroi me një fluturake armike.

Zyrtarët thanë që aeroplani ‘ka marrë pozicion fluturues dhe lartësinë e një objektivi armik’ derisa po i afrohej bazës së Gardës Revolucionare të Iranit dhe ushtarët nuk e konsideruan si një aeroplan udhëtarësh, transmeton Telegrafi.